Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

Tak ma na okładce nowofunlandy:lol: cały tyluł z wydawnictwem to:
[B][FONT=Arial][COLOR=#000080]Anna Nalazek, Rozród psów i odchów szczeniąt, Hana Press, Kościan[/COLOR][/FONT][/B]
Jak by Ci się udało to będę bardzo zobowiązana:lol: Jeżeli znasz jakieś inne warte polecenia książki z rozrodu to jestem otwarta:lol: narazie dopiero rozpoczynam edukacje w tym temacie a wiadomo że im więcej wiedzy tym lepiej;)
Planuje jeszcze kupić:
*Rozród psów: Praca zbiorowa pod red. Andrzeja Dubiela
* Hodowla psów Kazimierz Ściesielski
oraz
*Kynologia Jerzy Momkiewicz, Jolanta Wajdzik
Jeśli chodzi o powyższe książki to są one dostępne bez większego problemu w sklepch internetowych więc nawet o nie nie pytam.

Słyszałam wiele bardzo pozytywnych opini na temat tej książki Anny Nezelak dlatego bardzo mi na niej zależy;) jednakże tak jak wspominałam jak znasz inne warte polecenia książki z rozrodu czekam na propozycje;)
Możemy pogadać o szcezgółach na gg mój numer to: 10048753
Z góry dzięki serdecznie pozdrawiam:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Moniek193']Poluje na książke ,,Marley i ja" jeśli ktoś ma chętnie odkupie lub zamienie albo cos muszem jom miec. :loveu:Wzruszajaca ale czasami trzeba se poplakac :oops::-(Ma ktos?:cool3:[/quote]
[B][I]właśnie też chcę Marleya :cool3:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=2]A ja bym chciała odkupić "Click for joy"[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] Melissy C. Alexander[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] , jeśli ktoś ma takową.
Jest tylko na na mampsa.pl ale kosztuje 80 pln... :lol: A podobno b[/SIZE][/FONT]ardzo dobra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']Bzikowa sprawdź na empiku - ja tam będę zamawiać jak nikt nie będzie miał do odsprzedania.[/quote]

Wow, jest (i to nawet tańsza o ponad 10 zł), nie wiedziałam, że mają tam takie książki. Nigdy nie zamawiałam od nich. Wiesz może czy da się zamówić przez net i odebrać w którymś Empiku ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...