Jump to content
Dogomania

Książki - kupie / sprzedam / zamienie / poszukuje


regman

Recommended Posts

[quote name='Staszko&Aras']Dzięki, Berek, dobrze wiedzieć jaką rolę tu w rzeczywistości spełniasz... choć w poprzedniej epoce (socjal/komun) dorobiłbyś się na tym większego majątku niż dzisiaj ;)[/quote]
Musisz byc bardzo młody, skoro nie wiesz, ze własnie poprzednia epoka charakteryzowała sie kompletnym lekcewazeniem prywatnej własności. Kradziez była wtedy często traktowana jako sposób na zycie i jak widac dla niektórych to wciąż jest norma a nie przestepstwo.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie natrafiłam na temat gdzie właśnie tu na dogomani przesyłacie sobie książki.
Nie miałabym do tego nic ale popatrzcie na to z innej strony:
Ja nic nie wiedząca nie świadoma, że popełniam przestępstwo wysłałam książkę "Okiem psa" pewnej dziewczynie chciałam jej pomóc. Za co była niezła nagonka i nawet bez ostrzeżenia zaczeli mnie straszyć policją.
Dlaczego tutaj w tym wątku to jest bezkarne?????Czuję się urażona

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Poszukuję ksiązki "Sport z psem", która jest nie do dostania w tradycyjny sposób. Jeżeli ktoś z was ją posiada a jest mu zbędna chętnie ją odkupię lub chociaż pożyczę do skserowania. Książka jest mi bardzo potrzebna przy pisaniu pracy inżynierskiej. Proszę pomóżcie!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Mrzewinska

Przez internet wolno przesylac tylko te ksiazki, ktorych wydawca lub autor wyrazil na to zgode, w kazdym innym przypadku to kradziez.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Już od dawna nie rozsyłam książek wysłałam tylko paru osobą, resztę odesłałam z kwitkiem. Sama nie czytam E-booków, a potrzebne mi były aby sprawdzić czy się opłaca kupić czy nie są podobne do tych które już mam:roll:.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

hej,
Poszukuje ksiazek na temat zachowania, psychiki psa, a takze czegos na temat szkolenia, motywowania itp. :D slowem wszystkieg zeby dobrze wychowac psa :)
zaczynajac od poczatku potrzebuje tego dla moich rodzicow i ich mlodego owczarka niemieckiego. Mama juz sporo sie nauczyla ale chciala bym zeby mogla sobie na czyms wiedze dalej budowac :)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Powiedzcie mi, gdzie dostane ksiazke "ENCYKLOPEDIA PSÓW RASOWYCH TOM II - Hans Räber" - to jest ta dosc popularna, dwutomowa encyklopedia, z pierwszym tomem nie problem, ale drugiego nigdzie nie moge dostac Rodzice sie zgodzili, zeby mi ją kupic, tylko, ze ... nie moge jej dostac ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...