Jump to content
Dogomania

Człowiek zły i trzy psy...


Luzia

Recommended Posts

[quote name='Illusion']Wchodzisz w ustawienia konta google+ i tam masz autokorekta zdjęć (czy coś w tym stylu), musisz zaznaczyć "wyłącz" :).[/QUOTE]

Ale popieprzyli z tym google + :angryy:
Nie mogę znaleźć nic o autokorekcie czy inne tego typu sformułowania :roll: Jestem ślepa :evil_lol:
Trzeba będzie wrócić do photobucket i pieprzyć picasę :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie lubię photobucketa, bo jak za dużo ludzi zobaczy Twoje foty, to kończy się transfer i albo trzeba dokupić, albo czekać do odnowienia (które się robi co miesiąc) :eviltong:.

Wchodzisz na swoje konto google+ i jak masz ustawienia to kliknij ctrl+f, wpisz "autokorekta" i Ci znajdzie samo ;).

[URL]http://i.imgur.com/FAr021F.png?1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Ja nie lubię photobucketa, bo jak za dużo ludzi zobaczy Twoje foty, to kończy się transfer i albo trzeba dokupić, albo czekać do odnowienia (które się robi co miesiąc) :eviltong:.

Wchodzisz na swoje konto google+ i jak masz ustawienia to kliknij ctrl+f, wpisz "autokorekta" i Ci znajdzie samo ;).

[URL]http://i.imgur.com/FAr021F.png?1[/URL][/QUOTE]

No wiesz moich zdjęć nikt nie ogląda, więc nie mam tego problemu :evil_lol:

Ok mam dzięki wielkie za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

I dupa, wyłączyłam autokorektę a zdjęcia dalej wyglądają tak:
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-Dnn43KGCBeU/Uwx0u_2v-hI/AAAAAAAAMWM/kQs_2miwIV0/s800/P1010986.JPG[/url]
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-HxthFQemrqA/Uwx2h_l6t1I/AAAAAAAAMb8/jMZgCNSDm8E/s640/prof.JPG[/url]
:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

[quote name='Rinuś']Ponieważ na FP Hevane usuwasz wpisy z pytaniami o Pamira więc zapytam tutaj:
Co się dzieje z Pamirem? Ponieważ słuch nagle o nim zaginął....[/QUOTE]

Usuwa pewnie dlatego, że to funpage Hev;). Myśle, że gdybyś użyła ciut innego tonu w pytaniu to dowiedzialabyś się, co u Pamira:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Ponieważ na FP Hevane usuwasz wpisy z pytaniami o Pamira więc zapytam tutaj:
Co się dzieje z Pamirem? Ponieważ słuch nagle o nim zaginął....[/QUOTE]

Rinuś Ty się nie odzywaj lepiej, bo znowu Ci powiedzą, ze tylko zadymy robisz. Ja juz PW o tym, ze rozwalam dogo odbierałam, wiec wiesz... :diabloti:

a swoją droga widzę, że nie tylko moja galeryjka umiera :evil_lol:


Czekunia, pojmuje idee fanpejdżyku, ale jak ktos ma wieksza ilość piesków, i nagle ten jeden "znika z tapety", to się ludzie interesują i tyle. Nie widzę w tym nic złego, ani powodu do oburzania się. Jakbyś wrzucała same foty zary i o sajanie by nagle się zrobiło cichutko, to na bank by ktoś zapytał. Szczególnie, że nie każdy utrzymuje jakies kontakty poza dogo. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Ponieważ na FP Hevane usuwasz wpisy z pytaniami o Pamira więc zapytam tutaj:
Co się dzieje z Pamirem? Ponieważ słuch nagle o nim zaginął....[/QUOTE]
Jak Ty to sobie wyobrażasz, info o Pamirze na FB Heaven? :shake: :crazyeye: Niedopuszczalne :eviltong: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czekunia']Usuwa pewnie dlatego, że to funpage Hev;). Myśle, że gdybyś użyła ciut innego tonu w pytaniu to dowiedzialabyś się, co u Pamira:eviltong:.[/QUOTE]
Asia myślę, że napisałam pytanie w normalnym tonie, Zapytałam po prostu gdzie jest Pamir :) Ponieważ PAMIR nie ma FP (ciekawe dlaczego) to zapytałam na FP Heaven, który regularnie jest odwiedzany przez Luzię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']Rinuś Ty się nie odzywaj lepiej, bo znowu Ci powiedzą, ze tylko zadymy robisz. Ja juz PW o tym, ze rozwalam dogo odbierałam, wiec wiesz... :diabloti:

a swoją droga widzę, że nie tylko moja galeryjka umiera :evil_lol:


Czekunia, pojmuje idee fanpejdżyku, ale jak ktos ma wieksza ilość piesków, i nagle ten jeden "znika z tapety", to się ludzie interesują i tyle. Nie widzę w tym nic złego, ani powodu do oburzania się.[B] Jakbyś wrzucała same foty zary i o sajanie by nagle się zrobiło cichutko, to na bank by ktoś zapytał.[/B] Szczególnie, że nie każdy utrzymuje jakies kontakty poza dogo. :roll:[/QUOTE]

To bym powiedziała, że na sajgonki poszedł:evil_lol:. A tak serio to ja też nie widzę nic złego w tym, że ktoś pyta, poprostu są różni ludzie, różnie myślą i różnie reagują;). Skoro Luzia twierdzi, że to jest tylko i wyłącznie FP Heaven to ma do tego prawo przeca:eviltong:.

[quote name='Rinuś']Asia myślę, że napisałam pytanie w normalnym tonie, Zapytałam po prostu gdzie jest Pamir :) Ponieważ PAMIR nie ma FP (ciekawe dlaczego) to zapytałam na FP Heaven, który regularnie jest odwiedzany przez Luzię.[/QUOTE]

Aaa rozumiem;).
A teraz lepiej jedna i druga Kasia pokaże swoje pieski, bo w galeryjkach świeci pustkami, co żeście z psami zrobiły?!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...