Jump to content
Dogomania

.:: Białystok - tor do weight pullingu ::.


Tomek AST & APBT

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
wyslalem ci maila no ale jakos nie odpowiedziales...wiec jak zmierzyc klatke psa. napisz tu , moze sie komus przyda :)

jak wpisze:

mierzenie obwodu klatki u psa :)

Przepraszam, że tak długo. Miałem mase pracy :cry:

Obrazkowy kurs mierzenia psa :

wp1.jpg

wp2.jpg

wp3.jpg

wp4.jpg

Na pozostałe pytania odnośnie obroży z obciążeniem i treningu w niej już piszę Ci maila.

Link to comment
Share on other sites

Tomek AST & APBT Ja też bardzo bym chciała dowiedzieć się czegoś na temat treningów w obroży z ciężarkami. Proszę wyślij mi także maila. :fadein:

Bardzo jestem zaiteresowana także weight pullingiem, ale jestem z Warszawy i nie za bardzo wiem gdzie można byłoby się pouczyć. Nie wiem nawet czy mój pies się będzie do tego nadawał. Może wybiorę się do was... Jestem regularnie na twojej stronie więc będę czekała na info i zdjęcia. :D

Link to comment
Share on other sites

Obroża z obciążeniem : Trening rozpoczyna sie od jednej, dwóch sztabek. Podczas spaceru lub

treningu zakładasz obroże. Zdejmujesz ja oczywiście w domu - pies nie

chodzi z tym non stop. Po około miesiącu zwiększasz o sztabkę i tak systematycznie. Oczywiście obserwujesz psa i na podstawie tego widzisz czy nie sprawia mu to problemu. Z czasem dodajesz obroże do cięższych treningów np. pływanie, itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

tomek: ja zalozylem dukowi od razu cale, ale chodzimy okolo 30 minut dziennie. 10 minutowe spacerki, troszke porzucam pilka, nie sprawia mu jakiejs wielkiej trudnosci, raz jak szybko biegl i hamowal i skrecil potknal sie to widac bylo ze szyja leci za obroza :P myslisz ze jest sens zmniejszenia obciazenia? Wiem ze to jak na silowni , nie idziesz i nei dzwigasz od razu wielkich ciezarow, ale z drugiej stron to tylko 2.5 kg, i wydaje sie ze 10 minutowy spacer i poskaknie do pilki nie za bardzo go wzrusza ( no i szybciej moge go zmeczyc :) ) tylko czy go nie przemecze, robie tak juz drugi tydzien i na razie jedyne co zauwyazlem ze uda mu sie zaczely zaokraglac :)

Link to comment
Share on other sites

Sobol a czy Diuk nie jest jeszcze za młody na tę obrożę???, ja rozumiem spacery, ale skakanie? czy BA są wolne od dysplazji? I czy jak tak to czy nie nabawi się tego schorzenia przez takie skakanie z obciązeniem?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

trening z psem powinno sie zacząć jak ukończy pierwszy rok życia!!Wczesniej owszem ale takie przygotowujace, lajcikowe!!A i nie zapominajcie o preparatach witaminowych!!I Pytanie do Tomka:kiedy można wskoczyć na tor z pieskiem??Bardzo bym była zainteresowana :P:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...