Jump to content
Dogomania

Pierwsza zima od 97 roku,gdzie Mars ma cieplo,sucho i miekko...Balbinka [']


brazowa1

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najlepiej to już nie jest. Było bardzo słabo, ale jakoś po kroplówce się wzmocnił. Ciągle ma chęć życia, ma apetyt, wsuwa, ale wyniki krwi są złe. Ma nowotwór w uchu, ale to już od dawna jest ten guz- w tym wieku to już tylko trzeba liczyć, że nie będzie cierpiał. Ze stawami jest źle, nie może wstać, więc śpi na pieluchach, bo nie trzyma... Ale zawsze próbuje wyjść. Jak się rozchodzi, to poczłapie.
Lekarz powiedział, że pomimo tego wszystkiego, jak na swój wiek to i tak kondycja ogólna jest nie najgorsza, jeśli tak to można opisać. Choć to może już ostatnia wiosna Marsika.
Kochany pies.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zmartwiły mnie te wiadomości:-(, bo trudno się godzić z tym, co przecież nieuniknione. Niestety Marsowi nie ubywa lat. Na szczęście przybyło mu kilka tych szczzęśliwych. Mimo wszystko mam nadzieję, że będziemy się tu jeszcze cieszyć dobrymi wiadomościami.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Obawiałam się tej wiadomości:-(; Ostatnia zima Marsa. Jednak łatwiej to przyjąć ze świadomością, że zabrał ze sobą dobre wspomnienia a o tych złych miał możliwość zapomnieć. Miał ponad 15 lat? Trudno myśleć, że to dużo, bo zawsze myślimy, że za wcześnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...