Jump to content
Dogomania

Przydomki hodowlane - problem przyszłych hodowców bez weny...


Ewelina & Hera

Recommended Posts

Ja mysle nad przydomkiem- chce go po nowym roku zarejestrowac... na pewno hodowac bede basenji, ale myslalam, zeby przydomek pasowal do wszystkich ras. Chcialabym, zeby kojarzyl sie ze swietnoscia, wspaniałościa itd. Mam ju zkilka propozycji, na razie goruje jedna, ale moze ktos mialby jescze cosik fajnego z tym zwiazanego?

Link to comment
Share on other sites

łacińskie mogą być tylko często ktoś daje obco brzmiąca nazwę a jest to takie błahe albo jakieś masło maślane więc ja bym była za polską ale łatwą dla obcokrajowców nazwą :) oczywiście mnie się łatwo mówi :D

Odpowiadając jeszcze na pytanie to dziwne, ze Cię nie przyjęli, bo bardzo chętni jesteśmy na wszelką pomoc. Ja jestem czynną wolontariuszką/pracownikiem od stycznia i cały czas przyjmujemy nowych wolontariuszy także zapraszamy (chyba że coś nabroiłaś i Cię wywalili :p).

Link to comment
Share on other sites

Jeden przydomek już sobie wymyśliłam, ale myślę nad innymi propozycjami, na wszelki wypadek, gdyby się nie przyjął. Raczej anglojęzyczny, krótki, ew. dwuczłonowy ;) Ciekawe co mi na myśl przyjdzie.

Znikający punkt kapitalne - szkoda tylko, że z ogonkiem, mogą wybrzydać przy rejestracji :placz:

I jeszcze zadam pytanie, które padło na wątku rejestracji szczeniąt: czy przydomek może zarejestrować osoba, która jest członkiem ZKwP, ale NIE MA 18 lat?

Link to comment
Share on other sites

A ja se kurde wymyśliłam przydomek no ale ..

jak zawsze jest ale . Chodzi o to, ze jest juz taki ale w PKPR i nie wiem czy wziasc taki sam.. czy wogle mozna ?:cool3:

No i co wtedy gdy np kilka moich psów bd miało takie samo imie i przydomek jak tamtej hodowli z PKPR ??

Link to comment
Share on other sites

O jaki fajny temat.... Tez mam problem


Krótkie jednoczłonowe albo dwu ale z krótkich wyrazów(na imiona mam dużą wene) obojetnie jaki jezyk no może bez ang. Najlepiej polskie bez ogonków albo takie bezjęzykowe tzn nic nie znaczace, z żadnego konkretnego języka ale ładnie brzmiace.
Głównie dla duzych psów i kudłatych.

np cos takiego jak "Senida" nie ma języka,nie ma zanczenia.

A i jeszcze najlepiej na "P" albo "N" ale to niekoniecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']Agasia - kilka pomysłów :cool3: :
* Humming Spring
* Piece of Cake
* Not This Way
* Sunshine Sunday
* the Hottest Place
Mi się podobają! :loveu:[/quote]
Ciekawe, ale chcialabym cos krotszego, bo lubie dlugie imiona, ale nie chce zeby calosc zajmowala cala kartke ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...