Jump to content
Dogomania

Tor agility w Kaliszu


IraKa

Recommended Posts

Hej!To ode mnie wyszedł ten pomysł. Ruszyłam temat w ZK i okazało się, że mają teren i mają pieniążki. Mam zorientować się, czy będą chętni i mam zrobić jakiś "biznes plan" ;) Mam nadzieję, że na wiosnę uda się ruszyć. Dzięki "mamie" mojej suni (tu wielkie ukłony dla Ireny K.) bardzo podpaliłam się do tej zabawy. Wszystkich zainteresowanych proszę o rozpropagowanie info, kontakt ze mną i sugestie. Pozdrawiam Kaśka Drobnik [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , tel. 608 427 395.

Link to comment
Share on other sites

Mnie róweniż bardzo podoba się agility. Myślę, że i Pieguskowi się spodoba.
Gdzie mieściłby się plac? Czy byłby tam jakiś trener, czy wszyscy wszystko "na własną łapę"? POgadam ze znajomymi i podam Ci ile mniej więcej osób jest ode mnie chętnych.

Link to comment
Share on other sites

Super, że jest taki odzew:multi: Skoro mam chetnych, to idę jutro do ZK pogadać o konkretach. Obejrzę teren i napiszę coś więcej. Możemy się tam spotkać i podyskutować. Myślę, że na początek dobrze byłoby wynająć jakiegoś trenera z Wrocławia, czy Poznania. Wszystko kwestia dogadania na ile byłoby nas stać, jak sobie to wyobrażamy i co potrzeba naszym psom.Na razie tylko tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cały czas czekam na decyzję ZK. Wydanie kasy,choć ona jest, to nie taka łatwa sprawa. Musi się zebrać zarząd ( w środę 31.10.07) i podjąć uchwałę o przeznaczeniu pieniędzy na przyszły rok. To ten minus. A plus, że pewnie znajdzie się coś z "zapasów" z tego roku i będą przeszkody. Możemy dogadać się z Panem od agility ze ZK z Wrocławia i on byłby gotów kilka razy do nas podjechać. ZK w Kaliszu dzierżawi teren na Majkowie.Wystarczająco duży, ogrodzony, z jakąś "szopką" do schowania przeszkód. Odbywają się tam szkolenia psów. Musielibyśmy uzgodnić jakieś terminy. Sugerowano sobotę i niedzielę.Uważam, że zimą to ok ale latem, to ja zwykle wyjeżdżam. Pewnie nie tylko ja. Kwestia dogadania. Pewnie korzystanie z toru byłoby gratis dla członków ZK a dla innych niemożliwe. Ale o tym zadecyduje również zarząd związku. Wpisowe do ZK to 20zł a roczna składka 44zł, więc chyba sie to opłaca dla osób, które chcą regularnie korzystać z toru . Czekam na sugestie i może jakieś spotkanie w plenerze.W przyszłym tygodniu ma być ładniejsz pogoda:-) Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny, super by było gdyby coś z tego wyszło. Wiem gdzie to jest bo chodziłam tam z moim rudzielcem na szkolenie. Teren nie jest zbyt duży bo tam już coś stoi. Więc napewno część przeszkód będzie trzeba schować. W karusku kilka fajnych przeszkód można było kupić.
A z tym spacerkiem to pomyślcie, mi najlepiej pasuje w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

no może prywatnie będzie szybciej, bo ZK w Kaliszu jest w stanie "zainwestować" pieniążki dopiero od marca. I jeśli faktycznie coś już ruszy w Kaliszu, to mogą się wycofać, bo stwierdzą, że będzie za małe zainteresowanie. Zobaczymy.Plus toru ZK, to pewnie minimalne koszty za korzystanie (była mowa, że dla członków ZK wstęp za darmo).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bardzo przykro przekazywać mi taką wiadomość ale ZK w Kaliszu najwyraźniej nie jest zainteresowany promowaniem agility w tym mieście. Na walnym zgromadzeniu, które odbyło się 16 marca nie uwzględniono wydatków na zakupienie przeszkód. Można złożyć wniosek, który będzie rozpatrzony na kolejnym walnym zgromadzeniu, czyli za rok! :angryy:
Podczas mojej rozmowy pojawiły się jeszcze inne problemy, o których ZK wcześniej nic nie wspominał. Ale nie mam tego na papierze. Nic z tego nie rozumiem. Wątpię, żeby można było jeszcze cokolwiek zdziałać we współpracy ze ZK.
Gdyby ktoś miał informację o organizowaniu innego toru w Kaliszu lub okolicy, proszę się podzielić takową.
Gdyby nic, to może jakoś wspólnymi siłam i we własnym zakresie "pobawimy się" w agility? Pogoda coraz bardziej zachęcająca do działania.
Może powinniśmy się spotkać?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Jakiś czas temu napisałam do Mr.Fox w sprawie toru agillity, ale dostałam odpowiedź, że nie są pewni czy zainteresowanie w Kaliszu będzie wystarczająco duże i czy opłaca się ogranizować coś takiego, jeśli już to mieli spróbować wiosną, ale nic z tego nie wyszło... Chyba, że jestem niedoinformowana i jednak się udało :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

hej wszystkim wiem że stary temat ale może coś jednak uda nam się zdziałać w kierunku agility w kaliszu bardzo bardzo ubolewamy nad brakiem sprzętu a chciałabym z moją sunią regularnie ćwiczyć a nie tylko od czasu do czasu na seminariach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...