Jump to content
Dogomania

Tłumacz?


bellatriks

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='trol']w odpowiedzi na Twojego meila napisałam ci ,że po 15.07. zrobię wpłatę na AFN , i to za każdego tłumacza
ja wpłacę 20 zł za sztukę , wiem że to niewiele w morzu potrzeb , ale zawsze coś
także czekam na pozostałe tłumacze : niemiecki i rosyjski[/quote]

pieniądze doszły, dziękuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam propozycję.

We wrześniu będzie do odebrania słownik angielski, niemiecki i rosyjski.

Zamówienia kierujemy na adres:

[SIZE=5][B][email protected][/B][/SIZE]

Wpłacamy COŁASKA na konto AFN z adnotacją: Słowniki - na koty w Krakowie - i podajemy nik z dogomanii.

Po potwierdzeniu wpływu przelewu wysyłam słowniki meilem.

Przypominam:

[B][SIZE=2]Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie
ul. Jagiełły 5 m. 19
14 - 100 Ostróda

NIP 7412025929
KRS 0000264523

Numer konta:
VWBank
78 2130 0004 2001 0388 0143 0001

Przelewy z zagranicy:
SWIFT: BIG BPLPW
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Nie zakladam nowego watku, bo to bardzo podobny temat, a konkretnie chcialam sie dowiedziec, czy ktos posiada

"Trilingual Pocket Dictionary of Canine Terminology"

wydany przez FCI?? Na stronie organizacji jest informacja juz od dluzszego czasu, ale nie jestem pewna czy kazda osoba 'z ulicy' moze go sobie zamowic, czy tylko zamawiaja kluby krajow czlonkowskich i one ewentualnie odsprzedaja swoim czlonkom :roll:? Juz dawno chcialam sobie cos takiego sprawic, moze ktos moglby podzielic sie info na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Nie zakladam nowego watku, bo to bardzo podobny temat, a konkretnie chcialam sie dowiedziec, czy ktos posiada

"Trilingual Pocket Dictionary of Canine Terminology"

wydany przez FCI?? Na stronie organizacji jest informacja juz od dluzszego czasu, ale nie jestem pewna czy kazda osoba 'z ulicy' moze go sobie zamowic, czy tylko zamawiaja kluby krajow czlonkowskich i one ewentualnie odsprzedaja swoim czlonkom :roll:? Juz dawno chcialam sobie cos takiego sprawic, moze ktos moglby podzielic sie info na ten temat?[/QUOTE]

Koleżanka to sobie zamówiła. Ma na dniach dostać.
Ale ona już na tej podstawie zrobiła ten słownik, którym pozwoliła mi handlować.

Link to comment
Share on other sites

W Psie rysunek owczarka niemieckiego z terminologia kynologiczną i jej tłumaczeniem był zamieszczony przeszło 10 lat temu. W Kynologii jakieś 5 lat temu ale słyszałem, że ktoś pisał gdzieś pracę magisterską właśnie z tłumaczeń terminologii kynologicznej na germanistyce. Poza tym, przeglądając stronę FCI natknąłem się na informację i słownikach kynologicznych, które miały być rozsyłane do organizacji należących do tej federacji. Zajrzyj na stronę i dowiedz się bliższych informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Azawakh']W Psie rysunek owczarka niemieckiego z terminologia kynologiczną i jej tłumaczeniem był zamieszczony przeszło 10 lat temu. W Kynologii jakieś 5 lat temu ale słyszałem, że ktoś pisał gdzieś pracę magisterską właśnie z tłumaczeń terminologii kynologicznej na germanistyce. Poza tym, przeglądając stronę FCI natknąłem się na informację i słownikach kynologicznych, które miały być rozsyłane do organizacji należących do tej federacji. Zajrzyj na stronę i dowiedz się bliższych informacji.[/QUOTE]
10lat temu jeszcze nie interesowalam sie tak kynologia :lol:. 5 lat temu juz sie interesowalam, ale jeszcze nie wiedzialam ze jest cos takiego jak PKPR i ich pismo. A o slowniku z terminologia kynologiczna dowiedzialam sei wlasnie ze strony FCI i wlasnie o ten slownik mi chodzi, juz kiedys pisalam do FCI z zapytaniem czy moge go kupic u nich czy od krajowego klubu, ale nie dostalam odpowiedzi
- dlatego wlasnie pytam sie tutaj ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...