Jump to content
Dogomania

kluby c.d.


amelecki

Recommended Posts

Przeczytałem dzisiaj posty o klubach na Górnym Śląsku

(napisane jakiś czas temu na dogomanii),

czy to znaczy, że nie warto korzystać z doświadczeń członków takowych

(Polarex, Husky Fan Katowice już się spotkałem pisane przez "u" :D , Travois)?

W związku z tym, że piszę po raz pierwszy chciałem się przedstawić:

Na imię mam Andrzej moja suczka syberian husky ma na imię Jena (czyt. jena) hodowla Polarni Przyjaciele rodzice Alaska i Johny.

pozdrawiam

am

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :D , nazywam sie Rafal i jestem czlonkiem klubu Polarex-Katowice, no i szczesliwym posiadaczem, wraz z moim bratem - psa rasy Alaskan Husky (nazywa sie Rocky), bardzo namawiam do tego aby korzystac z doswiadczen ludzi, ktorzy juz sie w "TO" od jakiegos czasu bawia :D

Ja sam jestem czlonkiem tego klubu od roku i od tego czasu bardzo duzo sie dowiedzialem o wychowaniu i prawidlowym wytrenowaniu mojego husky'ego.

Nie zgadzam sie ze wszystkie kluby sa hermetyczne i "elitarne", mowie tutaj glownie o klubie Polarex, wrecz przeciwnie wszystkich chetnych zapraszam na trening, ktory odbywa sie przewaznie w sobote na muchowieckim lotnisku, godziny treningu sa rozne dlatego prosze o ewentualny kontakt ze mna:[email protected]

Pozdrawiam wszystkich :D

Link to comment
Share on other sites

no niestety tak bylo z polarexem, porozchodzilo sie towarzystwo, co niektorzy pozabierali sprzet dlatego teraz musimy wszystko kompletowac :( no i oczywiscie narzekamy na brak psow obecnie mamy tylko 7

Jesli chodzi o jakies spotkanie to czemu nie :), mozna o tym pomyslec

Pozdrawiam Rav

Link to comment
Share on other sites

Kasa, kasa już nie jedno dobre zniszczyła.

Co do spotkania to bardzo chętnie tylko myślę, że jakiś termin w okolicach jakiejś niedzieli.

Zaczął się termin prac ogrodowych i sobota raczej odpada :chainsaw: .

Rav z tego też powodu niestety nie będę mógł pojawić się w najbliższą sobotę na treningu ale oczywiście bardzo chętnie skorzystam z Twojego zaproszenia :D

pozdrawiam

am

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Witaj Rav, jak bedziecie na lotnisku to moze wezmiecie staruszki od Pani Barbaray na spacerek, Seko nie zyje, zmarl 1 maja:placz: , takze zostaly twa sterunke husy
pozdrawiam
corka Barbara Steinmetz ( tez Barbara ;) ), to z tad ( Szwecja) wyjwchal pierwszy husky do Polski okolo 25 lat temu , tatus prirwszych szczeniaczkow byl z Czech , piesek Ivana , oj bylo pozniej duzo roboty z rozkreceniem klubu, w Polsce nie bylo ani szelek , ani sani ....... to byly inne czasy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barbara_St']Witaj Rav, jak bedziecie na lotnisku to moze wezmiecie staruszki od Pani Barbaray na spacerek, Seko nie zyje, zmarl 1 maja:placz: , takze zostaly twa sterunke husy
pozdrawiam
corka Barbara Steinmetz ( tez Barbara ;) ), to z tad ( Szwecja) wyjwchal pierwszy husky do Polski okolo 25 lat temu , tatus prirwszych szczeniaczkow byl z Czech , piesek Ivana , oj bylo pozniej duzo roboty z rozkreceniem klubu, w Polsce nie bylo ani szelek , ani sani ....... to byly inne czasy :lol:[/quote]

z tego co wiem Rav juz nie w Polarexie, a z samym klubem tez chyba kiepsko, raczej mowa o grupie znajomych

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...