Jump to content
Dogomania

Krycie


Gocha

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wtedy My wszyscy tudzież nasze rodziny i znajomi, oraz znajomi znajomych mogliby w przyszłym roku 1% swojego podatku zamiast wpłacić na konto Skarbówki, przelać na konto Stowarzyszenia. :D

Dobra Spytko, tylko najpierw daj mi trochę dochodu, żebym mogła ten 1% odpalić :D .

Link to comment
Share on other sites

Dobra Spytko, tylko najpierw daj mi trochę dochodu, żebym mogła ten 1% odpalić :D .

Z Łowicza do mnie kawałek drogi :wink:

Ja tylko tak, luzna propozycja, .. W dobie powszechnego notorycznego braku gotówki jest to jakiś sposób na zebranie kasy na np.coursingi, biegi itp.charcie zabawy. :D

A dochody na pewno ma rodzina, przyjaciele, znajomi, i znajomi znajomych. :D

Link to comment
Share on other sites

Ty spytko coś wiesz... tylko nie chcesz do końca powiedzieć.

Ile ludków musi być na takie coś

Jakie są do tego potrzebne formalności

Jakie sa trudności w tym temacie

Pytań pewnie byłoby znacznie więcej

tylko, czy warto... czy jest dla kogo, no i czy rzeczywiście wspieranie i promocja charciarstwa w polsce może zostać uznana za pożytek publiczny

Link to comment
Share on other sites

Co ja wiem ?

Wiem , że ustawa o pod.dochodowym dopuszcza mozliwość przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Organizacji Pozytku Publicznego.

Org.Pozytku Publicznego to nic innego jak organizacja nie przynosząca profitów, odpowiedni sposób iw odpowiednim miejscu zarejestrowana.

A cele statutowe takiej oraganizacji zawsze mozna tak sformułować, aby była organizacją pozytku publicznego. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...