Jump to content
Dogomania

KYNOLOGIA


aga 2

Recommended Posts

Pelny tytuł brzmi "Kynologia. Wiedza o psie". Właśnie dostałam (bo zamawiałam z Wrocławia), i jestem bardzo zadowolona. Tak naprawdę to podręcznik akademicki, ale napisany świetny,, fachowym, ale jednak przejrzystym językiem. Jest tu wszystko: historia, budowa, genetyka, behawior, żywienie, jak pomóc w nagłych wypadkach, no i krótkie kompendium o rasach, zgodnie z podziałem na grupy i ze zdjęciami :D A na koniec trochę suchych faktów o wystawach i związku kyn. Juz zaczęłam czytać :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To dlaczego mi tak dużo policzyli za przesyłkę??? :(

Albo może rzeczywiście książka podrożała, a ja o tym nie wiedziałam, ale i tak w sumie zapłaciłam mniej niż za samą książkę w tym sklepie, co Kayla podała.

Ale w zasadzie ten koszt jakoś mnie nie martwi, jestem z książki zadowolona :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ksiazka genialna. Takiej pozycji brakowalo na rynku. Zamawialam rowniez z wydawnictwa i rowniez zaplacilam 60zl. Mysle ze oprocz oplaty za przesylke pobieraja cos za pakowanie itd Jednak wg mnie nawet ta cena nie jest zbyt wygorowana. Jest to taniej niz we wszystkich ksiegarniach a ksiazke kupic naprawde warto. Jest bardzo ladnie wydana i zawiera 560 stron o psiakach - od pochodzenia, przez budowe, podstawy genetyki, zywienie, choroby, rasy i info o ZK. Ja jestem zachwycona i naprawde polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Chcę sobie kupić tę książkę, niestety podane na początku linki już nie działają (no cóż, trochę czasu upłynęło...). Dostępna jest tylko w jednym sklepie internetowym - niestety na nie najlepszych warunkach. Może ktoś z was wie, gdzie można kupić tę książkę, albo może chciałby odsprzedać swój egzemplarz?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.allegro.pl/item86717365_kynologia_wiedza_o_psie_monkiewicz_wajdzik_hodowla.html"]http://www.allegro.pl/item86717365_kynologia_wiedza_o_psie_monkiewicz_wajdzik_hodowla.html[/URL]


niedawno widziałam na allegro,napisz do tej osoby,bo widzę,że nie wszystkie egz poszły

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...