Jump to content
Dogomania

Miedzynarodowe zawody CACIT-owe Kezmarok


dorplant

Recommended Posts

Dzieki.Troche relacji z tych zawodow na mojej [url]www.rewir.strefa.plBedzie[/url] tez filmik z obrony VATa tam.Przyjdzie mi jeszce z uzytkiem pracowac.Dopowiem ze to malutkie cemnowilczaste brzydactwo to siostrzenica VATa,ktorej ojcem jest pies Lengvarskiego DRAGO Eqidius[czy jakos tak].

Link to comment
Share on other sites

Dzieki.Troche relacji z tych zawodow na mojej [URL="http://www.rewir.strefa.plBedzie"] www.rewir.strefa.plBedzie[/URL] tez filmik z obrony VATa tam.Przyjdzie mi jeszce z uzytkiem pracowac.Dopowiem ze to malutkie cemnowilczaste brzydactwo to siostrzenica VATa,ktorej ojcem jest pies Lengvarskiego DRAGO Eqidius[czy jakos tak].

Link to comment
Share on other sites

Ayshe dziekuje.Z Twoich ust wiem ze to szczere.No tak , alle z uzytkiem????????????Mam dylemat co do tej suczki,choc z drugiej strony mam sentyment do niej bo to siostrzenica VATa.Pozatym jest fajna, i popyt na szczylki po niej pewnie bylby wiekszy.Bym ja rozmanazal [ i szkolil ]pod wyglad tez.Wiem ze musze juz szukac zastepsy VATa w wyczynach IPOwskich.Moze faktycznie ukierunkowac sie na ladne uzytki,biorac pod uwage moja hodowle..?Jako hodowca raczkuje i szukam "swojego miejsca"."Odrzucic" mala KATI Cevaro tylko dlatego ze to uzytek to pewnie glupota byloby....???Zobacze co zrobie.Na peno jestem za ladnym[o przyzwoitymwygladzie] z bdb psychika ONkiem.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki.Bardzo ryzykowalem startujac w tych CACIT owych zawodach.W przypadku porazki to bylby ostatni moj start w tym roku.Takie byly moje plany.To byl sprawdzian dla mnie.Skupiam sie teraz w pracy nad MSwWUSV.Wiem ze nie musze na VATa "cisnac".Wystarczy mi utrzymywac poziom pomimo ze mam pare pomyslow co do poprawy poziomu[detale] ale nie wprowadzam innowacji do MSw.Po powrocie pokombinuje.Chodzi mi np. o szybszy powrot z aportem i takie tam detaliki.

Link to comment
Share on other sites

a na mswusv bedizemy mocno tryzmac kciukasy tak jak w zeszlym roku.zwlaszcza ze tatus mojej chity-merlin nie startuej w tym roku zdaje sie[a moze mam bledne info:cool3: ]to bede bardziej sprecyzowana w kciukasach:evil_lol: .
masz racje-nie ma co cisnac tylko poszlifowac troche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...