Jump to content
Dogomania

Jaka karma dla szczeniaka sznaucera mini 10 tygodni ???


zbyniu_54

Recommended Posts

słodkie te budki dla piesków:) zbyniu_54 jeśli mogę coś doradzić, to chyba ta największa budka, psinka za kilka miesięcy będzie już mocno zbliżona gabarytami do wymiarów dorosłej miniatury, a znając zwyczaje tych pieszczochów one uwielbiają wyciągać swoje 4 kochane łapy na wszystkie strony świata... dla mojej sznaucereczki nawet ta największa budka byłaby za mała.... :) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Zbyniu, te budy sa przesłodkie. Ale czy pomyślałeś jak to sie pierze?
Sznaucerowe łapki maja to do siebie,że łatwo zbieraja wodę, błoto, kurz.
Moja ma poduszke z poszewką. Poduszkę trzepie co parę dni, a poszewkę(ciemną) co pare tygodni piorę, mimo,że przy wejściu jest dyżurna szmatka z mikrofibry i łapki za każdym razem wycierane.

Link to comment
Share on other sites

a moja sznaucia ma samą kołdrę, złożoną na pół i jeszcze raz na pół, powleczoną powłoczką (białą) i na to wełniany kocyk, w który przeważnie się owija w najróżniejsze sposoby... Czasem uznaje, że ma za małą powierzcznię do spania i rozkłada sobie kołdrę na pół pokoju :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Iwonka, załóż kiedys jasna - zobaczysz jak długo wytrzyma do prania :)[/quote]
No to przecież wiem ile wytrzyma.:lol: A że zmieniać co chwile nie będę, więc ze względów estetycznych jest w żółto-pomarańczowo-zielona kratkę(spokojnie: to tylko tak okropnie brzmi, wyglada całkiem całkiem)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...