Jump to content
Dogomania

Salony pielęgnacyjne dla sznaucerków??!!


julcia_so

Recommended Posts

Znacie może jakieś fajne salony dla psiaków, gdzie podczas strzyżenia mozna być??!! Bo ja juz niedługo muszę sie wybrac z moim 4 miesięcznym sznaucerkiem miniatura p/s do strzyżenia (srasznie juz zarusł-hehe) :)

Tylko żeby było gdzies w okolicy Krakowa i Katowic. A co słyszeliście o salonie KARUSEK?? Ja mam taka jedna pania fryzjerke w Krakowie(prywatnie)... Odpiszcie szybko

Acha, mój kontakt:

- na gg: 4403816

- email: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czemu konieznie chcesz byc przy piesku w czasie strzyżenia....?

Ja mam zaufana panią od strzyżenia, która odradziła nam pozostanie przy piesku w czasie zabiegu... Wtedy szczeniak chce uciec i przy włascicelu staje się pewniejszy przez co tylko utrudnia pracę fryzjerowi...

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Tylko.., że Ty prosiłaś chyba o konatkty koło Krakowa i Katowi a ja mieszkam w Wawce i tam właśnie przymuje tamta pani...

A zdjęcia mam i owszem, część z nich jest w poście "Sznauceromaniacy";) A druga częśc to musiałabym poszukać...

A Ty masz jakieś zdjęcia psinki?! Albo jkaies bliższe informacje o niej? Z jakiej jest hodowli, jakie ma umaszczenie itp:)??

A GALUCHA pochodzi z hodowli "Mandragora" z Lublina, chciaż nie jest przeznaczona do wsytaw:) Jest maści czarnej i w tej chwili 10,5 miesiąca:) Do tego wszystkiego jest niezwykle energiczna i jak każdy sznaucer przekoffana:) MA zostawiony cały ogonek:)

JusT@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

Hej justka!!

Przepraszam, niechcący pomyliłam cie z inna dziewczyną!!! Myslałam, że jesteś z Krakowa... :oops:

Acha, ty chyba znasz moja siostre Magda (madzior_ka) ale powiem jeszcze raz : mamy sznaucerka miniaturowego pieprz i sól - Denis, bez rodowodu - kupiony w Legnicy (koło Wrocławia) ma 4 miesiące i jest przkofany... Własnie niedługo wybieramy si.e do strzyżenia z tym "borsukiem" (hehe) pozdrówka dla cievbie i Galuni, acha byłas może na wystawie w Katowicach, jak tak to opisz mi jak było!!!?? :D :) :fadein:

Link to comment
Share on other sites

julcia_so to ja powiedzuiałam twojej siostrze o pani z kalwaryjskiej i wiem że sie już tam wybiaracie :wink: a co do katowic to ja byłam jako widz i było naprawde suuuper :D jak chcesz wiedzieć coś więcej i bardziej konmkretnego to pisz :D

Link to comment
Share on other sites

Na temat Karuska wolę sie tu nie wypowiadać(na oś.Zabiniec),ale cieszę się,że mogłam Cię namówić na tą panią z Kalwaryjskiej.Jest naprawdę dobra!!Jak Twój Denisek będzie się szarpał,ciągnąl,czy wariował,to lepiej wyjść!Wtedy fryzjerka ma przewagę nad pieskiem,gdyż jest (pies) na nieznanym gruncie i boi się,a nie walczy!Ja osibiście byłam przy strzyżeniu,ale moja sunia grzecznie stała i nie wariowała.Zobaczysz jakie będzie Twoje zdziwienie,gdy go odbierzesz.Przygotuj się na szok! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzieki, że poleciliscie tą pania na Kalwaryjskiej. Denis jest poprostu przepiekny!! Naprawde robi z psa cód i jaka miła - fajnie sie z nia pogada!! Denisek był bardzo, bardzo grzeczny i pani sama to powiedziała bał sie i stał grzecznie jak "sierotka", ale był szko jak go zobaczylismy - ale byliśmy przy strzyżeniu. Juz niedługo będe miała na kompie nowe fotki więc napewno je zobaczycie!!! :D :) I do tego on jest bezrodowodu a pani powiedziała, że sie dobrze zapowiada (bo nie pytała sie czy ma rodowód czy nie!!!) Podrowienia papapa

Denich&Jula

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Na temat Karuska wolę sie tu nie wypowiadać(na oś.Zabiniec),ale cieszę się,że mogłam Cię namówić na tą panią z Kalwaryjskiej.

A czmu sie wolisz nie wypowiadac?? Masz jakies złe doswiadczenia??

Ja własnie jestem tam umówiona z moim psiakiem tez na pierwsze strzyzenie....

Mam cz-srebrnego pieska :)

Mozesz mi cos wiecej napisac???

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie Meggy, powiedz czemu wolisz sie nie wypowiadac, ja znam osobiscie dziewczyne, ktora strzyze pieski w tym Karusku i uwazam, ze jest super osoba. Zawsze dostosowuje sie do psiaka, robi to naprawde super, nigdy nie robi nic na sile, wiec powiedz mi co jest z nia nie tak, he???????????????

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!A więc od początku.Mam 7 miesięczną czarną sznaucerkę mini Baszę z Ligi Mistrzów,ale wołamy na nią Arika.Jest po pięknym ojcu Kankanie Boy(po którym na szczęście odziedziczyła dużo cech)i matce Nesce z Majowego Gniazda.

Jest już po pierwszej cieczce i ma narzeczonego,z którym w przyszłości doczeka się potomstwa.Piękny pies z Wieliczki!!

A co do fryzjerów to nadal polecam kobietę z ul.Kalwaryjskiej.Miła,kulturalna,życzliwa.Pieska głaszcze,całuje,przymila się i przede wszystkim dobiera fryzurę do danej budowy czy sylwetki...

Nie robi każdemu takiej samej.Dla niej każdy klient,to osobna indywidualność,do każdego inaczej trzeba podejść.

Dużo tłumaczy,doradza,pokazuje.Dla każdego ma dużo czasu i cierpliwości.Ma bardzo dużo klientów i każdy ją bardzo chwali.My wybieramy się ok.15 czerwca ogolić się do łysa :lol:

A jeżeli chodzi o fryzjera na Żabińcu,to dalej twierdzę,że nie będę się wypowiadać.Znam tylko ze słyszenia i to mi wystarczy...

Chyba na wszystko odpowiedziałam,ale jeżeli coś ominęłam,to pytajcie,a odpowiem!! 8)

Link to comment
Share on other sites

Meggy, a czy ta pani z Kalwaryjskiej to Grażyna Pawlikowska-Rosół? Szukam dla mojego przyjaciela dobrego fryzjera, a nie znamy jeszcze nikogo dobrze. Maciej planuje pierwsze ostrzyżyny przed wakacjami. Możesz napisać mi na priv coś bliższego o Żabińcu? Nie chcę, abyśmy nadziali się na kogoś nieodpowiedniego. Faktycznie, niektórych lepiej unikać :( Jakie ceny ma ta pani z Kalwaryjskiej?

Link to comment
Share on other sites

Sesko!Pani sędzina Pawlikowska-Rosół ma swój salon dla piesków na ul.Krakowskiej i to nie ta sama co z Kalwaryjskiej.

Szczerze Ci się przyznam,że niewiem jak ona(z Kalwaryjskiej)się nazywa,bo nigdy nie pytałam,a na szyldzie nie ma nazwiska.

Dzisiaj nawet widziałam się z kolegą Ariki,który we wtorek był u tej pani do ścinania i słuchajcie,nie ten sam pies!!

PIĘKNIE ścięty i doprowadzony do ładu!Sama też właścicielka zachwalała umiejętności i podejście do psa i właściciela.Teraz to faktycznie wygląda odlotowo!!

Cena za strzyżenie i trymowanie sznaucerka mini to koszt 40-45zł.(w zależności jak pies jest zarośnięty.Samo ścinanie to 35zł.)

Umawiając się na zabieg należy powiedzieć,czy się chce tylko ścinać,czy też dodatkowo trymować.Usługa z trymowaniem trwa o ok.45 minut dłużej,więc fryzjerka musi go sobie więcej dla klienta zarezerwować!

Link to comment
Share on other sites

Meggy!

Ja właśnie stoję przed dylematem wyboru właściwego fryzjera. I trochę mnie przeraziłaś że nie polecasz Pani z Żabińca bo brałam jej usługi pod uwagę :o Jeju widze że wybór właściwego salonu to jeszcze gorszy niż odpowiedniego lekarza!! A co złego słyszałaś o pani z Żabińca?? Źle traktuje psy, czy też nie ładnie strzyże?? Ty polecasz Panią z Kalwaryjskiej, a w jakich godzinach ona przyjmuje i ile kosztuje pierwsza wizyta (mój maluch jeszcze nie był u fryzjera- mam 3 miesięcznego sznaucerka p-s)

Link to comment
Share on other sites

Gosiu!

Ta pani z Kalwaryjskiej przyjmuje raczej w godzinach popołudniowych.Trzeba do niej zadzwonić i umówić się.Jest bardzo "elastyczna".Mieszka poza Krakowem,ale zawsze na czas jest w Krakowie.Samo strzyżenie kosztuje 35zł,a dodatkowo trymowanie5-10zł(w zależności od tego jak mocno piesek jest zarośnięty).Za pierwszym razem napewno zapłacisz więcej( w sumie 45 zł),bo więcej sierści,a co za tym stoi czasu musi pieskowi poświęcić!

Wydaje mi się,że już możesz z maluszkiem iść.Ja niestety musiałam dłużej czekać,bo była zima i jak pierwszy raz ścinałam,to sunia miała już 5 miesięcy.Teraz jak zetniesz,to napewno piesek będzie w lecie miał chłodniej...

My wybieramy się w czerwcu,bo już zaczyna odrastać.

Ta pani nie ma "wielkiego"salonu.Po prostu stół ,maszynka do strzyżenia,trymer i chyba tyle.No i przede wszystkim serce na dłoni dla psów i właścicieliA to najważniejsze.W miniony poniedziałek była tam moja znajoma z pieprzakiem(przeniosła się z innego zakładu) i stwierdziła,że do starej fryzjerki już nie wraca.To dużo mówi,że ludzie przenoszą się od innych właśnie do niej.Cieszę się,że wielu już forumowiczów spróbowało i są zadowoleni...

A tym,że szczeniaczek jest jeszcze malutki,to się nie przejmuj,ona tak pieska podejdzie,że przy niej będzie jak baranek....

Acha!Nie powiedziałam,że nie polecam,tylko,że się na ten temat nie wypowiadam...

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, ja w przeciwieństwie do Meggy polecam Ci Panią Izę z Żabińca, gdyż miałam okazję sprawdzić jej umiejętności na swoim psie kilka razy, jak również jej stosunek do psów! Pani ta w przeciwieństwie do wielu innych fryzjerów w Krakowie trymuje sznaucery, nigdy nie goli (golenie sprawia że sierść staje się miękka, kręcona, odpigmentowana), goli jedynie to co należy tj. pupę, szyję, policzki. Grzbiet sznaucera nigdy nie powinnien mieć do czynienia z maszynką, a teksty fryzjera że on wytrymuje a maszynką tylko poprawi można wsadzić między bajki, bądź pewna że Ci go wówczas wygoli na golasa (a model fryzury, goły grzbiet sznaucera z owłosionymi łapami jak od innego psa był modny ale 10 lat temu :D )

Co do pani z Kalwaryjskiej nie wypowiadam się gdyż nie zwykłam wyrażać opinii gdy nie miałam okazji sprawdzić osobiście :wink: Może też jest OK :D

Link to comment
Share on other sites

No i widzisz Gosiu,teraz to masz dylemat :lol:

Skoro przyjaciółka Izy(fryzjerki) tak zachwala pracę,to możesz iść i sprawdić.Przecież Ci wolno,a nawet powinnaś przetestować i to nie jeden zakład,a nawet kilka i wtedy będziesz miała pełny obraz i sama stwierdzisz kto według Ciebie jest najlepszy dla psiórka :lol:

Każdy ma swoje zdanie!!

Acha,zapomniałam wyjaśnić dokładniej.Pani z Kalwaryjskiej trymuje,a potem części nie wytrymowane goli maszynką.Np.uszka,pupe,szyję,policzki...

Link to comment
Share on other sites

Hmm, to faktycznie mam dylemat, ale chyba jednak zdecyduję się na panią na Żabińcu, gdyż więcej o niej słyszałam,a o pani z Kalwaryjskiej póki co tylko od Ciebie Meggy. Zresztą "kolejka" do p. z Żabińca (dwa tygodnie ponad trzeba czekać na termin wolny) chyba jednak świadczy że ma dużo klientów i to zadowolonych, no nie? Zobaczymy, przecież sierść nie zęby odrośnie :D Po wizycie dam znać co i jak!

Link to comment
Share on other sites

No i dobrze Gosiu!!Każdy ma prawo wyboru.Czyli za jakieś 2 tygodnie czekamy na wrażenia z wizyty!!

Wiesz,ta Pani z Kalwaryjskiej nigdzie się nie reklamuje,stąd możesz o niej mało wiedzieć.Dla niej najlepsza reklama to zadowolony klient i co raz więcej psich merdających ogonków!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...