Jump to content
Dogomania

Waga boksera !!!


a-38

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moja mała ma 3 mies i tydzień wazy 13,5kg i ma ok. 43cm o ile da się zmierzyć taką wiercipiętę - wygląda moim zdaniem akurat a wet twierdzi że raczej szczupła jest (ale jest raczej niejadkiem więc nic dziwnego). Nie wiem co w tym maleństwie tyle waży! Wczoraj zaczęła przyjmować antybiotyk bo ma zapalenie pęcherza - mam nadzieję że nie wpłynie to na jej rozwój.
Gdy ją brałam miała 8 tyg i ważyła 6,5kg. Mama miała ok 53cm i lekką budowę - taty nie widziałam. Ciekawe co z niej wyrośnie (brak papierów) i jak duża będzie.

Link to comment
Share on other sites

nie martw sie :)
moja Tigra od 7 tyg. zycia brala antybiotyki bo byla chora i to dosc ciezko
i prawde mowiac nie widze zadnego uszczerbku ;)
moja Tigra tez nalezy do tych drobnych "boksow" :)
i musze strwierdzic ze ostatnio waga stoi w miejscu ok 22kg

Link to comment
Share on other sites

Tigra teraz ma 7miesiecy i okolo 3 tygodnie wazy ok 22kg i ma ok 55cm w kłebie.
jesli chodzi o wage w wieku 3 miesiecy too... jak masz ochote i czas to zapraszam do mojej galerii:lol: tam gdzies powinno byc napisane :lol:
jak znajde troszke czasu to moze sama znajde ale nieobiecuje. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[img]http://img476.imageshack.us/img476/1830/fiona83miesicezm6jl.gif[/img]

Fiona.. tu ma trzy miesiace ważyła jakieś 15 kg, ale jednocześnie wysoka była chyba coś około 35-40 :razz:.

Tu w wieku 23 miesięcy (fotka uatorstwa Godelaine)

[img]http://img377.imageshack.us/img377/8205/fiona41723miesice4rt.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tygra']tygra ma 42-43 o ile można było ją zmierzyć a ile teraz mierzy Fiona[/QUOTE]

Fiona ma teraz około 60 cm w kłębie i waży około 30 kg. A teraz troszkę będzie musiała zrzucić parę kg :evil_lol:. A ważona będzie w przyszłym tygodniu u weta :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Ja mam 1,70 m. Ale patzrać tak to mam długie nogi :razz: :lol:.[/quote]

:lol: .............. a ja mam krótkie?:placz:
ale przyznam że nazwałam Fionkę dużą sunią bo z tego co wiem wzorzec rasy przewiduje sunie 53-59cm - czyli dziewczynka jest w górnym przedziale.
Mam nadzieję że Tygra też mi tak ładnie wyrośnie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

oj, oj oj, same dziewczynki, a gdzie są chłopcy? też chciałabym porównać! mój Hakulec ma około 55 cm (nie mam szans na dokładny pomiar :evil_lol:, z wiadomych dla boksiów powodów) i 21 kg wagi. Wiek- to już za tydzień, (3.06) całe pięć miesięcy

Link to comment
Share on other sites

my mamy chłopaka ;).
Ma 63-64 cm i waży 33 kg :).
Teraz, zw względu na upaly apetyt zmarnial a wraz z nim spadla waga-32 kg;p.
Yhh.. swoją drogą, to mam nadzieję, że ten skwar lada moment się skończy, bo psy mi zdychają (oprócz sucz, która standardowo zawsze aktywna:cool3: ):shake: :mad: .
No i trzeba b się w końcu wybrać na długi, męczący spacerek i popracować nad muskulaturą chłopaka;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]oj, oj oj, same dziewczynki, a gdzie są chłopcy?[/QUOTE]

Ja mam chlopaka. Aygo ma 9 miesiecy, wazy 27 kg i ma 58 cm w klebie. Nabiera chlopak ostatnio masy, ale chyba juz nie urosnie, no moze minimalnie :) Mamy egzemplarz do sportu :razz:
Taki maly, zbity karakan :evil_lol: :roll: :loveu: :razz:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leemonca']a w jakim wieku jest wasz chłopaczek? bo wzrost i waga wskazują raczej już na dorosłego (chyba) kawalera? :cool3:[/quote]
Rasel ma 3 lata i ponad 2 miesiące ;).

[quote name='niki_ill']Aygo ma 9 miesiecy, wazy 27 kg i ma 58 cm w klebie. Nabiera chlopak ostatnio masy, ale chyba juz nie urosnie, no moze minimalnie[/quote]
Rasel w wieku 9 miesięcy ważył mniej więcej 28 kg i miał mniej więcej 60 cm w kłębie.. :) Podejrzewam więc, że Aygo urośnie jeszcze troszkę (ok. 3cm) :).

Ahh.. no i należy pamiętać, że Rasel jest bez rodowodu (:sad: )...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Rasel w wieku 9 miesięcy ważył mniej więcej 28 kg i miał mniej więcej 60 cm w kłębie.. Podejrzewam więc, że Aygo urośnie jeszcze troszkę (ok. 3cm) .

Ahh.. no i należy pamiętać, że Rasel jest bez rodowodu ( )...[/QUOTE]

Ach czy urosnie az 3 cm. to powatpiewam. On raczej nie bedzie za duzy, za to ma grube lapska i chyba bedzie mocnej budowy. Chcialabym, zeby byl chociaz o cm. wiekszy od mojej suki, ktora mierzy 59 cm., co by chlopak w kompleksy nie wpadal:razz: ;) Ale male jest piekne wiec jaki ma byc taki bedzie. To chyba sprawa genow. Tata Aygo nie jest za duzym bokserem, ale bardzo mocno zbudowanym. Mamuska jest sredniej wielkosci.
Gigo ma papierek, a i najwazniejsze ze osiagnal juz rozmiary wzorca hihihihi :multi:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...