Jump to content
Dogomania

Jak płacicie za wystawy zagraniczne ?


Alter Idem

Recommended Posts

Znow znalazlam sobie wystawe, za ktora, jesli zaplace na miejscu, trzeba bedzie sporo doplacic. Mam konto w PKO BP, w ktorym, niestety, nie ma mozliwosci dokonania przelewu zagranicznego przez internet. Koszty zwyklego przelewu sa dosyc wysokie. Stad moje pytanie - jak Wy sobie radzicie ? Konta w bankach, ktore maja niedrogie internetowe przelewy zagraniczne ? Inne sposoby ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='Elitesse']wlasnie testuje internetowy przelew zagraniczny w PKO - na razie zciagnelo mi pieniadze tylko za to co chce przelac czyli rownowartosc 20 eur

ale poczekamy zobaczymy[/quote]

Ha, szukalam info na ich stronie, ale o oplacie niczego nie znalazlam. Zadzwonilam sie na infolinie i tam dowiedzialam sie, ze oplata to 0,15% od przelewanej kwoty, nie mniej jednak niz 15 zl i nie wiecej niz 120zl.
Narazie nigdzie sie nie wybieram , wiec nie mam okazji sprawdzic, zy to prawda. Czekam wiec na cynk, ile Ci naprawde sciagneli. Bo jezeli prawda jest to, co mi powiedziano, bylby to najtanszy bankowy przelew zagraniczny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']dac sie da ale jakie to koszty :diabloti::diabloti::diabloti:

PS karenina w koncu doszlo !! :loveu:[/quote]

Otóz to.
Licząc 1 termin na 40 euro 1 pies 2 i nastepne 35 euro mamy 180 euro za wystawe. A placąc na miejscu zamienia sie to w 50 albo i 55 euro od psa minimum 250 euro Rachunek jest prosty :diabloti:

Aga ciesze sie ze doszło. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']oplata wyniosla 20 zl ale jest pewno ale ... chcialam przelac 20 EUR i oplate pobrali z tej wlasnie kwoty :shake: czyli do odbiorcy doszlo 15 eur i musze drugi przelew zrobic :placz::placz:[/quote]


:crazyeye:. To niby skad mialas wiedziec jaka jest oplata i jaka kwote doliczyc, skoro przelew robilas w euro ??
A juz myslalam, ze pozostane w PKO......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Można przelac na konto związku bialoruskiego.Ja tak zrobiłam 2 lata temu.Niestety to kosztuje.Sporo.:mad: Podają numery kont na stronie.Mam nadzieję,że podaja,bo dawno nie zaglądałam.

[quote name='mela2']Można przelac na konto związku bialoruskiego.Ja tak zrobiłam 2 lata temu.Niestety to kosztuje.Sporo.:mad: Podają numery kont na stronie.Mam nadzieję,że podaja,bo dawno nie zaglądałam.[/quote]

Zajrzałam na str.białoruską i chyba jest tylko nr konta dla Białorusinów.Zawsze możesz wysłac do nich mail i poprosic o przysłanie numeru.Chyba nie można płacić na miejscu,bo kaza sobie przysyłać kopię dowodu wpłaty wraz ze zgłoszeniem psa.

Coś pokrecilam z tymi postami.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='moon_light']W jakim banku najlepiej mieć konto , kiedy placi sie za wystawy zagr??? :cool3:[/QUOTE]

W Śląskim przeciętny przelew w euro (koszty wystawienia jednego psa) kosztuje dodatkowe 90zł (czasem trochę mniej, czasem więcej). Liczę oczywiście zarówno koszta od mojego banku jak i tego do którego idzie przelew.

Link to comment
Share on other sites

ja wczoraj zrobilam przelew z banku slaskiego w nowej opcji- "przelew europejski", ktory ma kosztowac podobno tylko 5 zl... pewnie dodadza do tego jakies tam oplaty z banku zagranicznego, ale i tak powinno byc taniej... no ale zobaczymy ile pobiora za kilka dni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']ja wczoraj zrobilam przelew z banku slaskiego w nowej opcji- "przelew europejski", ktory ma kosztowac podobno tylko 5 zl... pewnie dodadza do tego jakies tam oplaty z banku zagranicznego, ale i tak powinno byc taniej... no ale zobaczymy ile pobiora za kilka dni...[/quote]


Oj, to koniecznie daj znać !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...