Jump to content
Dogomania

Petit Basset Griffon Vendeen


*Iza*

Recommended Posts

Granda mam z Czech, ponieważ w Polsce nie ma hodowli. Mały ma 8 miesięcy i jest wielkim przytulakiem. Z charakteru jest bardzo podobny do petita, to samo łobuzerskie spojrzenie, potrafiące skruszyć każde serducho, jedyna różnica jest taka, że mały jest trochę nieufny w stosunku do obcych,

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego Wy szyfrem rozmawiacie do siebie :evil_lol: ? Co to Tumtumsy? Dlaczego nie da się ich kupić? Oświećcie nieoświeconą.

Petitki i Grandy to jedna z moich psich słabości. Niedawno szukałam Grandów dla brata i oczywiście w Polsce ich nie znalazłam. Brat w końcu się zdecydował na petita i teraz rośnie mu taki słodziaczek.

Link to comment
Share on other sites

Tum Tum's to nazwa hodowli Grandow a od niedawna tez Petitow w Holandii.
Moze kojarzysz psa i panienke, ktorzy wygrali grupe VI na Swiatowce w Poznaniu.
Nie da sie ich kupic, bo hodowczyni ich nei sprzedaje. A doladnie sprzedaje tylko pety. Wystawowego psa nie da sie i juz. Probowali hodowcy, probowali sedziowie, probowali hodowcy-sedziowie z wieloletnim stazem i "nazwiskiem" i :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Grandy są pięknie, ale petitki niesamowicie mnie ujęły ;)
Miałam okazję zobaczyć psiaki Pangei w Jeleniej Górze na naszej klubówce. Szczotki były niesamowite:loveu: I mimo, że posiadam "zwykłego" hounda jeśli kiedykolwiek zdecydowałabym się na zmianę rasy, to tylko na szczoty...

Link to comment
Share on other sites

Te psiaki mają to do siebie, że gdy choć raz zostanie się właścicielem Petitka to do końca życia ta "szczęśliwa rasa" będzie gościć w naszym domu :lol: Obecnie mam Granda, największego pieszczocha na świecie, który godzinami mógłby się przytulać, tak jakby wiedział i czuł, że musi na nowo rozgrzać serducho swojej pańci:-(
Kocham te psiaki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...