Jump to content
Dogomania

Arion Original


Milena9

Recommended Posts

Ostatnio pojawiła się nowa wersja Ariona - Arion Original. Skład wydaje mi się lepszy niz stary, cena to ok 100zl/12kg. Wklejam skład ARION Original Adult Large Chicken & Rice

 

Skład:

Kurczak (w postaci dehydratyzowanej 49%), ryż (35%), ziemniaki, tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka zwierzęcego, groszek zielony, pulpa z buraka cukrowego, włókno oczyszczone, drożdże browarniane,  sól kuchenna, węglan wapnia, siarczan chondroitynę, glukozamina, fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z rozmarynu

 

Analiza:

Białko ogólne 25%, tłuszcz surowy 12%, popiół 7%, włókno surowe 2,5%, wapń 1,5%, fosfor 0,9%

 

Co o niej myślicie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Używam tej karmy dość często i mogę się wypowiedzieć. Ta karma znaleziona w zoologiczny.sklep.pl w każdym razie smakuje mojemu pieskowi, lecz nie od samego początku. Z rana jak pamiętam podstawiłam mu miskę to nie ruszył, dopiero po południu zaczął jeśt i widzę, że tak samo jak u Milena9 wzięłam na przetrzymanie :) Wytrzymał do południa i zjadł. Teraz czeka tylko na tą karmę. Mogę polecić bo Rex jest zdrowiutki i żywy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Są dwie wersje z jagnięciną.
W składzie nic nie ma na ten temat, ale cena przyznać trzeba jest niska.

https://naszogrodniczy.pl/karma-arion-lamb-rice-10-kg lub https://naszogrodniczy.pl/Arion-oryginal-adult-medium-lamb-rice-12-kg 

przestawiłem się, a raczej mojego psiaka na tą karmę Arion bez glutenu i nie widzę jakieś większej różnicy, tak czy inaczej sierść wygląda dobrze, wypróżnianie też oraz energia psa jak najbardziej super. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...