Jump to content
Dogomania

Mój słodki aniołek odszedł - zawiodłam go


111

Recommended Posts

Strata ukochanego pupila jest ciężka, ale wy zrobiliście co mogliście. Nie wiem, jak sobie z tym radzić, bo jeszcze nie byłam w takiej sytuacji, ale najlepiej chyba pamiętać o miłych chwilach spędzonych razem z psem i że mogliście spędzić wspólnie tak wiele lat :) Może dać szansę innemu pieskowi? A złego weterynarza omijać z daleka...

Link to comment
Share on other sites

Czas potrzebny jest czas, płacz, jeżeli przyniesie Ci to ukojenie, jednak nie zatracaj się w bólu, można doprowadzić się do obłędu, tak myśląc. Rozumiem doskonale przez co przechodzisz, byłam zmuszona przeprowadzić za Tęczowy Most mojego 6,5 rocznego ukochanego psiaka, to co działo się po było osobistym dramatem, którego reszta domowników starała się nie zauważać.

 

Nie każdy przeżywa śmierć pupila aż tak mocno, dla Ciebie to nie był pies tylko, Twój towarzysz taki który nigdy Ciebie nie zdradzi, nie sprzeda i krzywdy nie zrobi. Dałaś mu Ty i twoja rodzina tak wiele lat dobrego, szczęśliwego życia, to ważne. To były długie lata o których my nie mogliśmy nawet marzyć. Wiem, że być może było by ich jeszcze kilka, gdyby nie ten "vet" nie ta klinika ......... .

 

To przykre, brak słów jak bardzo Ci współczuję, niestety czasu nie zawrócisz, smutek jest tak wielki i nie chce się myśleć o niczym innym, nic nie cieszy, każdy szmer, trawka, krzaczek przypomina o wspólnych spacerach w domu szuka się kochanego psiaka i ta pustka, serce pęka na pół ... :( jednak żyjemy dalej, odchodzą bliscy, rodzina, znajomi, nasze psy,m koty, chomiczki, każdy z nas przejdzie na drugą stronę tylko nie wiemy jak szybko.

 

Z upływem czasu, ta rozpacz zacznie słabnąć, życie toczy się dalej, będziesz pamiętać i nie jeden raz uronisz łzę przy wspomnieniach i nie raz zatęsknisz, tak to jest jak się kocha całym sercem i bezgranicznie.

 

Trzymaj się cieplutko, przytulam i rozumiem każde Twoje odczucie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...