Jump to content
Dogomania

Półdziki Koci klan potrzebuje pomocy


Moli@

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Dziś otworzyłam nowy worek karmy Josera Catelux Adult, z kaczką i ziemniakami od Baltimoore... ( nie kupowałam wcześniej )

Maniek, zachwycony...

przy wsypywaniu do reklamówki ( przygotowywałam dla kociambrów ) kilka bubasiek spadło na podłogę... Promyczek rzucił się do zbierania przypuścił atak na worek hihihi ,)

Worek wylądował w zamykanym pojemniku na karmę (podwójnie zabezpieczony) ;D

Kociambry też doceniły nową karmę...smakosze :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
2 godziny temu, Baltimoore napisał:

Kotki trzeba rozpuszczać :)

Ja się mogę do tego rozpuszczania dołożyć po 5 czerwca :D

Dziękuję :)

 

Jeden ze "szklarniowych" kocurków w nocy, przez otwarte okno w kotłowni, wchodzi do domu...śpi do rana :)

Dziwiłam się skąd raptem u Maniusia taki apetyt, po nocy miseczki puste... Wydało się, rano znalazłam śpiocha. Przed wyjściem zjadł śniadanie :)

Link to comment
Share on other sites

Tak wygląda kocur po wiosennych amorach...od kilku tygodni widziałam go tylko z daleka a tu taka "niespodzianka" (:

Powyciągałam kleszcze...przed chwilą pozwolił się dotknąć, obejrzeć. Nakarmiłam,  z 400g puszki zostało to co widać na talerzyku kocim. Okno otwarte, nie chcę spłoszyć, sprawdzę czy zostanie na noc.

Uff, kocur do leczenia...kastracji. Zobaczymy co Maniuś na kociambra powie...Przychodził w nocy a tu taka niespodzianka wieczorową porą ,)

100_8415.JPG

100_8416.JPG

100_8421.JPG

100_8430.JPG

100_8431.JPG

Link to comment
Share on other sites

http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/klatki_transportowe/transportowe/32926

 

Potrzebna klatka - coś w tym stylu jak w linku...na około 10 dni, od poniedziałku 05 czerwca. Może w Białymstoku lub okolicy ktoś ma i mógłby pożyczyć?

Klatka do przetrzymania bezdomnej półdzikiej kocurki po zabiegu sterylizacji.

KOTKOWO opłaci koszt kastracji i sterylizacji. Powiozę dwoje. Kotka półdzika, już kręci się pod nogami ale nadal nie pozwala się dotknąć. Boję się zostawić po zabiegu w szklarni, starszej pani już nie ma i nikt nie przypilnuje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mogę zapomnieć, że sama złapię kocurkę...podrapała i zwiała wrrr. Dzikus mały (:

Z kocurem nie było problemów...od kilku lat się znamy ,), już w kotłowni. Przy okazji wetka obejrzy chłopaka, trzeba go będzie poleczyć. Uśpionego przejrzę dokładnie i powyciągam kleszcze.

Porozmawiam z Panią Agatą z KOTKOWA może mogą pożyczyć klatkę łapkę...jak się nie uda to poczekam miesiąc na powrót joi i we dwie zasadzimy się na małą koteczkę.

 

Link to comment
Share on other sites

Ufff, już po zabiegu kastracji :) Kocurek podsypia w kontenerku...waży 5 kg, mam pilnować żeby nie utył ,)

Podoba się...prawdziwy kocur, stwierdziła wetka :) Rany zaopatrzone, świerzbu nie ma uff. Zabezpieczony od pcheł i kleszczy - Advantage, podano antybiotyk. Jutro i we środę kolejne zastrzyki, już w domu.

Miałam okazję poznać sympatyczne Panie z KOTKOWA :)...bardzo dziękuję za wypożyczenie klatki łapki, mam nadzieję że uda się złapać koteczkę

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Baltimoore napisał:

Kciuki za złapanie koteczki :)

Potrzebne, pierwszy raz będę łapać w klatkę łapkę. Dziś odpuszczę, nakarmię pogadam jak zawsze a jutro ustawię klatkę. Mam wątróbkę, kurczaczka... podam na ciepło może zapachy ją skuszą, zachęcą do wejścia ,)

 

Wetki, stwierdziły że kocurek ładnie wygląda jest zdrowy...waga prawidłowa, włos czysty gęsty lśniący. Rany po walkach zagoją się. Miło było usłyszeć takie słowa...lecznicy, wetek nie znam byłam pierwszy raz.

Baltimoore, dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Potrzebne, pierwszy raz będę łapać w klatkę łapkę. Dziś odpuszczę, nakarmię pogadam jak zawsze a jutro ustawię klatkę. Mam wątróbkę, kurczaczka... podam na ciepło może zapachy ją skuszą, zachęcą do wejścia ,)

A co będzie jak z pięć kociambrów na te zapachy się skusi <lol>?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...