Jump to content
Dogomania

Półdziki Koci klan potrzebuje pomocy


Moli@

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Rano wchodzę do kotłowni... na podłodze leży 5 małych myszek (: Gienio dumny pręży się na blacie, nadstawia łepek do głasków. Wołam Polę i Mania...za okna słyszę ciche warkoty. Pola wskakuje na parapet z kolejną zdobyczą, za nią melduje się Maniuś. Pod oknem kotłowni znalazłam dorosłą mysz. Kociambry rozpracowały gniazdo (chyba w drewutni do której mogą wejść przez lekko uchylone/zblokowane drzwi) i przyniosły zdobycz do domu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2 godziny temu, Baltimoore napisał:

Potrzebujesz wsparcia z jedzeniem? Puszki czy suche?

I napisz bardzo proszę najlepiej jakie uważasz.

Kociaki śliczniutkie, zadbane :)

Skąd je masz?

Telefon z Białego ,),  na jednej z letniskowych działek przebywa kotka z małymi. Właścicielka działki po 20 sierpnia wyjeżdża, koty zostają. Pani dokarmiała kocią rodzinkę ale stwierdziła że potrzebuje wsparcia - karmy.

Po wyjeździe działka będzie zamknięta.

Koty nie podchodzą do człowieka. Będę próbować je do siebie przyzwyczaić.

Wczoraj zaniosłam trochę suchej i puchę Pipera.

 

Zamówiony będzie worek 15kg suchej karmy + 12 puszek Felixa dla naszej trójki (rozliczenie PDT Roxi), czyli na tę chwilę potrzebne będą bardziej konserwy np Felix...

Link to comment
Share on other sites

Przyjechały puchy zakupione przez Baltimoore

Felix 60szt

Serdecznie dziękuję :)

Pani Basi przez 3 dni nie było na działce, zostawiła kociambrom pojemnik z suchą karmą (pod zadaszeniem) + dwa naczynia z wodą. Rozmawiałyśmy i wiem że miseczkę wyczyściły ,). Maluchy bawią się pluszową myszką, którą im przyniosłam, zawieszona jest na gałęzi.

Zaniosę puchy.

Dostanę klatkę łapkę, klatkę, kontenerki z KOTKOWA. Sterylizację, przegląd, szczepienia, odrobaczenie opłaca KOTKOWO

 

100_5591.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...