Jump to content
Dogomania

Półdziki Koci klan potrzebuje pomocy


Moli@

Recommended Posts

Szukamy nadal domku dla panienki.... była grzeczna nie panikowała w nieznanym otoczeniu, nie uciekała od nowych ludzi. Pozwoliła się pogłaskać, nosić...leżała na kolanach, nawet mruczała. Niestety nie mruczała radośnie chodząc po pokoju (:

Mięciutkie aksamitne futerko bardzo się podoba :)

 

Przyjechała sucha karma - 20 kg

100_1134.JPG

100_1143.JPG

100_1155.JPG

Link to comment
Share on other sites

Przymierzam się do zrobienia drapaka...sznur, klej zakupiony :)... zbiornik na ciepłą wodę już nam częściowo "rozebrały z ubranka" (:

przy okazji nabyłam dwa woreczki - 14 litrów/ 18 zł (paragon wcięło) ekologicznego żwirku  ,)

 

 

100_1160.JPG

 

WiosnaA podarowała preparat na kleszcze. Bardzo dziękuję :)

Stosowałam już psi dla kotów...kleszczy nie było niepożądanych efektów ubocznych nie widziałam.

100_1158.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, buniaaga napisał:

zaokrągliło się towarzystwo na zimę :)

Zaokrągliło zaokrągliło... a dwa małe kocurki rosną jak na drożdżach ,)

Pola wyskakuje na godzinkę... dwie, dorosłe kocury też nie pałają chęcią do wyjścia. Mokro, zimno to siedzą w domu... z maluchami demolują kotłownię (:

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, buniaaga napisał:

oj wesoło masz :)

Nadal cisza z ogłoszeń?

 

Był... Pani 2 razy dzwoniła, długo zastanawiała się jednak jeszcze za wcześnie na koteczkę w domu. Usłyszałam bardzo smutną historię - adopcję małej kotki która zmarła w lipcu z powodu bardzo dużego zarobaczenia, niestety wetom nie udało się uratować.

Kotka miała książeczkę zdrowia z wpisami (: a wymiotowała robalami w kale robale...wątroba poważnie uszkodzona.

 

Wesoło... mało powiedziane

6 znudzonych kreatywnych kotów które energia rozrywa i wszystko jasne... chyba nic nie muszę dodawać ,)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...