Jump to content
Dogomania

>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<


Olena84

Recommended Posts

Ja, niestety,mogę pomóc ale tylko finansowo....Czarnulek...

 

Dziękuje!!!

 

Tez finansowo.... Za daleko....

 

Dziękuje!!!

 

koniecznie trzeba go wyciągnąć do hotelu. Mało jest DT a takich co biorą chorego psa jeszcze mniej. Wywózka do schronu to powolne konanie tego psa w męczarniach. :(

Dam 10,- stałej jeżeli pies będzie wyciągany do hotelu. Dołożę też coś jednorazowo.  

 

Dziękuje!!!

 

Pomogę ale tylko finansowo. Jednorazowo 50 zł w następnym tygodniu.

 

Dziękuje!!!

 

Melduję się, niestety w tym momencie nie jestem w stanie w żaden sposób pomóc, przepraszam!!!

 

Obecność też pomaga! Nie jesteśmy sami na wątku!

 

mogę prosić linka do wydarzenia na fejsie?

 

Witam!

 

Witam..
Dziewczyny oglądając ten filmik pierwsze co mi się nasunęło to to że ten piękny pies może cierpieć na nerwową postać nosówki a raczej postać ponosówkową.Ale że
żeby to stwierdzić to należałoby zrobić test na obecność przeciwciał nosówki.Padaczka to raczej nie jest....

 

Mnie to sie i ze wścieklizną skojarzyło - ślinotok, paraliż, niepokój, ale to na pewno nie to.

Link to comment
Share on other sites

Miałam sunię z padaczką pourazową. U niej objawiało się to inaczej. Po pierwsze ona wiedziała że atak nadchodzi a ja nauczyłam się rozpoznawać symptomy. Był to głośny krótki "szczek" wysokim tonem a po kilku minutach atak. Całe ciało sztywniało wraz z ogonem powyginane w nienaturalny sposób no i coś w rodzaju dreszczy. Ataki pojawiały się nagle bez żadnej przyczyny, na spacerze, w domu w nocy podczas snu. Pojawiały się z różną częstotliwością, trwały zaś od 15 minut do 2 godzin. Podawałam jej wtedy leki na uspokojenie i no-spa na rozluźnienie mięśni bo tak radziła mi wetka. Sunia odeszła w wieku 14 lat w czasie upałów na zawał niestety. Nigdy natomiast nie zdarzył się w momencie kiedy zajadle na coś szczekała a była awanturnicą. Faktem jest jednak, że sytuacji stresowych raczej nie miała przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Miałam ją od szczenięcia więc łatwiej mi było obserwować chorobę. Mam nadzieję,że to w jakiś sposób pomoże. Pozdrawiam, będę zaglądać.

 

Dziękujemy za rady!

 

zagladam do bidaczka   :(  :(

z kciukami ogromnymi 

aby sie udalo znalezc dt 

wklejam na bazareczki

 

Dziękuje!

 

no właśnie u Murki była Liza z padaczką, więc jeśli to byłaby padaczka, to ma doświadczenie, a to ważne;

 

Dziękujemy za obecność

 

zagladam i ja

biedulek

moge jedynie ewentualnie wesprzec jakas skromna deklaracja

plus ewentualnie w pazdzierniku spora liczbe fantow na potecjalny bazarek

Co do padaczki ,ja mialam w przypadku swojej starszej suni podejrzenia

Miała "te zastygniecia"(znieruchomienia)ale u niej wiązalo sie z częsciowa utrata słuchu

chociaż wiekszosc vetow stawiała na padaczke

jednak byly zastygniecia jak by zamrozilo po jakims czasie jakby wryrwala sie z odretwienia i bylo dobrze zadnych atakow padaczkowych

Po filmiku cięzko tez powiedziec

ale widac ze biedaczysko cierpi

chyba bardziej trzeb by bylo jakis badan

no i oczywiscie za zabrac psiaka ze schronu

szkoda go naprawde piekne stworzenie

 

Witamy!

 

Olenko 

zapisz od gonzikow 

50 zl 

narazie jednorazowo

u Mureczki cudnie i cuda 

dzieja 

sciskam mocno za psie serce

 

Dziekuje! Już tyle nazbieraliśmy!

 

Witaj Martika!

Link to comment
Share on other sites

mój ukochany KIlerek[*] miał padaczkę, dostawał też ataków w sytuacji stresowej ( petardy, silna burza), ale inaczej to wyglądało - pies się nie poruszał w czasie ataku, był "sztywny", wyprężony...

ale są różne ataki padaczkowe - o różnym stopniu nasilenia, trudno z filmiku to ocenić.

Jedno jest pewne - do schroniska trafić nie powinien.

Sytuację mam teraz dość trudną, ale na pewno jakąś niedużą jednorazową wpłatą pomogę, jesli znajdzie się dla niego DT lub hotel

Link to comment
Share on other sites

mój ukochany KIlerek[*] miał padaczkę, dostawał też ataków w sytuacji stresowej ( petardy, silna burza), ale inaczej to wyglądało - pies się nie poruszał w czasie ataku, był "sztywny", wyprężony...

ale są różne ataki padaczkowe - o różnym stopniu nasilenia, trudno z filmiku to ocenić.

Jedno jest pewne - do schroniska trafić nie powinien.

Sytuację mam teraz dość trudną, ale na pewno jakąś niedużą jednorazową wpłatą pomogę, jesli znajdzie się dla niego DT lub hotel

 

Dziękuje za deklaracje i rady

 

założyłam  wydarzenie  na fb  -

moze coś to da  ..

nie wiem  

ja już nie mam sił  ..   

dzisiaj sie dowiedziałam że są  kolejne 2 nowe psy   w Punkcie   ,

 

 

 

wydarzenie  na fb  -  https://www.facebook.com/events/1629745850613219/

 

 

Zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

Jestem Olenko, ale na chwilę obecną mogę tylko myśleć pozytywnie i mieć nadzieję... :(

Mam trochę fantów na ewentualny bazarek. Sama na razie nie dam rady wystawić, bo remont (patrz totalny bałagan w domu) trwa, trwa, trwa i jeszcze..... potrwa :(

Gdyby Boguś miał jechać do schronu, to przepraszam, że to napiszę, ale lepiej go od razu uśpić. Przy pierwszym ataku zdrowe i silne psy go zaatakują, bo tak im podpowie... naturalny instynkt :(

Link to comment
Share on other sites

Melduję się ale jestem bezradna, bezsilna i bez pieniędzy :(

 

Obecność też bardzo wazna!

 

Jestem Olenko, ale na chwilę obecną mogę tylko myśleć pozytywnie i mieć nadzieję... :(

Mam trochę fantów na ewentualny bazarek. Sama na razie nie dam rady wystawić, bo remont (patrz totalny bałagan w domu) trwa, trwa, trwa i jeszcze..... potrwa :(

Gdyby Boguś miał jechać do schronu, to przepraszam, że to napiszę, ale lepiej go od razu uśpić. Przy pierwszym ataku zdrowe i silne psy go zaatakują, bo tak im podpowie... naturalny instynkt :(

 

No niestety on nie ma szans, bo nawet jakby chciał sie nie obroni:(

dziękuje za ewentualne fanty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...