Jump to content
Dogomania

Nesia już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Z wiadomości od Martynki o naszej Nesce : Sunia już dziś trochę lepiej choć noc była cięzka . Nesca dyszała , bolał ją brzuszek . Całe szczęście teraz wieczorem zrobiła wreszcie na spacerku siusiu i chętnie zjadła . Pije wodę też chętnie. Z telefonu sprzed chwili wiem że Nesca znowu dyszy więc Martynka podała jej Pyralginę . Wczoraj w nocy po pyralginie w końcu zasnęła więc może dziś też spokojnie i bez bólu prześpi noc .

Link to comment
Share on other sites

Nie wytrzymałam i właśnie gadałam z Martynką (telefon mam od czasów Małej) - Nesia już lepiej się czuje, w nocy spała spokojniej niż to było wczoraj.  Idzie ku lepszemu!  Wycałowałam tel.  ;) obie Dziewczynki bo naprawdę są dzielne  serduszka.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A ja dodam że dziś spotkałam się z Martynką i z Nescą i sunia juz coraz lepiej chodzi na smyczy :) Ma jeszcze momenty  że przycupnie pod krzaczkiem ale to tylko chwilka. Na Martynkę cieszy się końcówką ogonka :) co prawda jeszcze ogonek przyklejony do brzuszka ale juz widac że potrafi się nieśmiało cieszyc :) Martynka już prowadza ją na jednej smyczy . Nesca nie próbuje uciekać a spacery są na razie w promieniu 50 metrów od klatki schodowej . Dziś sunia dostała antybiotyk w zastrzyku ( tak w razie czego). Mam zdjęcie ale nie umiem wkleić . Nie ma dziś Krzysia więc sobie z tym nie poradzę :(

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcie ze spaceru Nesi

 

r8ge95.jpg

 

Kochane maleńkie zagubione. Szybko brać bo zaraz nie będzie dostępne! 

 

 

Nesia pod opieką Martynki w domku

 

wk0gn7.jpg

 

Takiej drugiej psicy - nie będziesz już miał... takiej szansy na przyjaciela - nie będziesz juz miał... 

Link to comment
Share on other sites

Usiatko dziękuję za wstawienie zdjęć :)  Dziś Martynka razem z Nescą jest u mnie w domu bo przyjechała moja córcia a to przecież psiapsiółki nierozłączki ;)

Teraz dwie młode ciotki opiekują się Nescą ;) Z tego co wiem to spędzają czas siedząc na podłodze przy Nesi i tiukając jej  ;)

Link to comment
Share on other sites

Martynka jest kochana ,że po raz kolejny pomaga psom biedom.No i jej rodzice, że się zgadzają na to.

Tekst Nutusi sierceszczypatielnyj, powinien kogoś wzruszyć.

Pokerku Martynka to super fajna i niesamowicie spokojna dziewczyna :) Cieszę się że jest przyjaciolką mojej córki bo moja " gwiazda" to taka trochę nadwrażliwa ze zmiennymi nastrojami ;) Martynka zawsze tonuje jej euforyczne wybuchy tudzież niemalże histeryczne płacze ;)

 

A rodziców Martynki nie znam ale to chyba w porządku ludzie . Martynka musiała ich tylko przekonać przy pierwszym piesku którego wzięła na DT że to tymczasowa opieka . A ponieważ faktycznie sunię dosyć szybko zawiozłyśmy do DS to teraz nie maja nic przeciwko . Najgorsze jest to że Martynka za chwilę wyjeżdża na studia do Torunia :( Oczywiście ona się cieszy ale ...ja nie :( Jest moim psim tymczasowym pogotowiem .

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

O, to Martynka jest prawie moją rówieśniczką. Chyba nie da się jej nie lubić za to, co robi :)

A Nesca jeszcze nieśmiała, ale widzę malutką poprawę na zdjęciach. Będzie coraz lepiej! :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam, że tak nieregulaminowo, ale dziewczyny rzutem na taśmę wyciągnęły z mordowni 2 suczynki, nie myśląc skąd wezmą kasę. Tak więc na bazarki chciałabym zaprosić...

http://www.dogomania.com/forum/topic/148507-filmoteka-na-chrcynnianki-pepsi-i-fant%C4%99-do-1209-godz-22/?p=16354275

 

i drugi:

http://www.dogomania.com/forum/topic/148508-w-zdrowym-ciele-zdrowy-duch-bazarek-dla-pepsi-i-fanty-do-1209-godz-21/?p=16354336

Link to comment
Share on other sites

Tymczasem kolejna fotka Nesi od niezawodnych Opiekunek Martynki i Kamilki  Bisous14.gif sunia powolutku przełamuje swoje lęki (już nawet nie boi się drzwi od klatki schodowej!) i zaczyna rozglądać się po mieszkaniu - oby tak dalej, trzymamy kciuki za maleńką Amour62.gif

 

alrccn.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Usiatko że się tak interesujesz Nescą :) Ja przez ten remont nie wiem jak się nazywam :(

Wczoraj musiałam jechać do pracy i na chwilę wstąpiłam do domu gdzie razem z Martynką jest Nesca . Mała na mój widok zaczęła merdać ogonkiem :) Nawet dwa kroczki w moją strone zrobiła a potem ...hyc na swoje posłanko ...;)

Brzuszek goi się ładnie , Nesca nie interesuje sie szwami więc wszystko jest suchutkie :) Juz coraz lepiej na smyczy chodzi , ma apetyt , nie siusia w domu :)

No i cóż ...jak każda sunia u Martynki ...Nesca  zaczyna bardzo lubić Martynke ... Ale już niedługo szykują się zmiany :) Mała jedzie do Ciociu Usiatki i pod Jej skrzydłami bedzie dochodzić do równowagi fizycznej i psychicznej :)  Usiatko dziękuję Ci za Twoją deklarację pomocy ....gdyby nie Ty za chwilę Nesca nie miałaby dachu nad głową ...Martynka jedzie najpierw na wypoczynek nad morze a potem na studia do innego miasta :(

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia zamówiłam juz ja, dzis podrzuce tekst i wybiore jakies zdjecia

Dziękuję Oleno bardzo :) Dosłownie brak mi na wszystko czasu :( Na jakie województwo puściłaś Nesce to Ciocię Dorcię poproszę na jakieś inne :) . Telefon jak możesz to podaj mój

Link to comment
Share on other sites

dla sunieczki 20 zł stałej deklaracji przeznaczam

 

Mortesiku konto jak dla Ksieńki ?

 

mam do wykorzystania pakiet 30 ogłoszeń , przydadzą się  ? sunia jest śliczna więc pewnie szybko domek znajdzie

Dziękuje Dorciu bardzo :) Konto Kasieńki ;)

Jeśli mogę to chętnie wykorzystam ten pakiecik dla Nesci :) Tylko nie wiem na jakie woj . Najlepiej na inne niż Ciocia Olena zamówiła .  Niestety nowego tekstu nie dam rady ułożyć a i fotki trzeba by lepsze  a o to też będzie trudno ...

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Martynki i wiem że Nesca już chodzi po schodach i w górę i w dól :) Co prawda sa jeszcze momenty zawahania ale jest podobno nieźle :) Nesca w ogóle nie siusia w domu :) Jeszcze ani razu jej sie to nie zdarzyło :) Chętnie bawi sie z Martynka w tzw . tarmoszenie  ;) Podobno to najlepsza zabawa :)

A w niedziele bardzo ważny dzień dla Nesci :) Jedzie do Cioci Usiatki na DT :) Dziękuję Usiatko że zdecydowałas się na to wyzwanie w tak trudnym dla Ciebie czasie ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...