Jump to content
Dogomania

Nesia już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

O jeżu :) jaka Nesia szczęsliwa :) Wygląda kwitnąco :) Dziękuję , dziękuję , dziękuję Ciociu Nesiowata że przygarnęłaś to śmietnikowe maleństwo .

Tak sobie myslę że tylko niektórym psim biedom tak się udaje :( To jakby wygrali szóstkę w lotka . Ich życie zmienia się diametralnie , dosłownie jakby trafili na jakąs inną planetę - planetę szczęścia ;) Szkoda że tak niewielu się udaje ... Nesi się udało :) Jest szczęściarą :) A ja cieszę się że dogomania była jej " statkiem kosmicznym " ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mortes napisał:

O jeżu :) jaka Nesia szczęsliwa :) Wygląda kwitnąco :) Dziękuję , dziękuję , dziękuję Ciociu Nesiowata że przygarnęłaś to śmietnikowe maleństwo .

Tak sobie myslę że tylko niektórym psim biedom tak się udaje :( To jakby wygrali szóstkę w lotka . Ich życie zmienia się diametralnie , dosłownie jakby trafili na jakąs inną planetę - planetę szczęścia ;) Szkoda że tak niewielu się udaje ... Nesi się udało :) Jest szczęściarą :) A ja cieszę się że dogomania była jej " statkiem kosmicznym " ;)

Piękne słowa - bardzo dziękujemy.  Neska jest tylko sobą. Chyba jest zadowolona. Kochana psina, która potrafi bezceremonialnie zawalczyć o to co, jej zdaniem winno być tylko jej. Nadal jednak ma swoje lęki. Pewnie tak już zostanie.

Pozdrawiamy. 

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś"zagubilam"wątek Nesiulki,ale dzisiaj nadrobiłam zaległości i przeczytałam cały z wielką uwagą i radością.

Wspaniale się czyta wiadomości  o sunieczce i Misiaczku no i przecudne zdjęcia ogląda z wielką przyjemnością.

Nesia szczęśliwa i prześliczna,no i Misio też daje radę,dzielny chłopak.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Zagladam

podczytuje o Twych skarabeuszkach

przecudnych

 Ciociu Nesiowata

wszelkiego najlepsiutkiego

Podobny obraz

Wam

dnia kazdenkiego cudownego

lapenkom i Tobie

 stokrosci przekazuje

 

 

Pięknie dziękujemy - wzajemnie jak najwięcej radości i spokoju życzymy

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochane cioteczki: Nesia jest teraz bardzo, bardzo zapracowana. Musi pilnować nowej koleżanki żeby za bardzo nie zajmowała tego co (jej zdaniem) jest tylko jej wyłączną własnością. Na szczęście - bez przelewu krwi, ale trzeba dobrze pilnować, o to małe nos wsadza wszędzie i jeszcze potrafi się odszczeknąć! To nie Misiek, który wszystkie humorki znosi ze stoickim spokojem.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nesiula kochana malizna Serduszka 

Pewnie  miała trochę stresa, że Pańcia sobie Laleczkę przygruchała i Nesia z Miśkiem mają konkurencję. Biedulka musiała kilka dni poobserwować, żeby się przekonać że Pańci serducho pojeeemneee jest i dla całej trójki miejsca dosyć, a pewnikiem to jeszcze i jakiś maluszek by się pomieścił Oczko

Pozdrowienia dla kochanej Rodzinki Buzki

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Usiata napisał:

Nesiula kochana malizna Serduszka 

Pewnie  miała trochę stresa, że Pańcia sobie Laleczkę przygruchała i Nesia z Miśkiem mają konkurencję. Biedulka musiała kilka dni poobserwować, żeby się przekonać że Pańci serducho pojeeemneee jest i dla całej trójki miejsca dosyć, a pewnikiem to jeszcze i jakiś maluszek by się pomieścił Oczko

Pozdrowienia dla kochanej Rodzinki Buzki

Dziękujemy za pozdrowienia. Nesia chyba nadal jeszcze niezupełnie pojmuje  co się właściwie dzieje. Na spacerach bawi się z małą, ale w domu to ona chce być ważniejsza. 

Link to comment
Share on other sites

Neska jest dziś trochę obrażona na mnie i cały świat. Zmuszona była zawitać do weterynarza na szczepienia. Bardzo nie lubi takich wizyt, chociaż, jak zwykle, jest bardzo spokojna. Teraz sobie spokojnie leży i łypie na mnie spod oka. Przy okazji pozbywała się zakręconych "wilczych pazurów".  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...