Jump to content
Dogomania

Nesia już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Nesia składa wszystkim życzenia zdrowia, radości i spokoju w nadchodzącym Nowym Roku 2017.

U nas zaczęli strzelać właściwie od południa, ale psiaki na spacerze jakoś specjalnie nie zwracały na to uwagi. Misiek trochę  ostatnio gorzej słyszy, Neska byłła spokojna. Oby tak dalej. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to my się pochwalimy - nareszcie jest spokój, cisza aż brzęczy w uszach A psy były naprawdę dzielne Jedynie o północy,  kiedy była gigantyczna kanonada poszczekały sobie (bez efektów dodatkowych) i grzecznie poszły spać. Spodziewałam się dużo gorszej reakcji. A nie dostały nic na uspokojenie. Naprawdę mnie zaskoczyły. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Neśka pozdrawia wszystkie ciocie. Zrobiło się mokro i panna ma problemy ze stawianiem łapek - nie można znaleźć nic suchego, więc po co wychodzić? Muszę  czasem podnieść głos i dopiero wtedy wychyli nos za drzwi. No, ale może trochę obeschnie i wtedy będzie już w porządku. Nadal namiętnie "czyta" prasę.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

No tak ... u nas w Białogonkowie rozciapana breja śnieżno- błotna to też nie jest najlepsza nawierzchnia po której psiaki lubią chodzić :( I też niektórych trzeba wypraszać z domu choć na chwilkę ...  Prasa i u nas znika .... szczególnie ta spod pieca którą mamy na podpałkę ;)

Już niedługo Nesiu ... niedługo wiosna i zielona trawka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.02.2017 o 10:27, Nesiowata napisał:

Neśka pozdrawia wszystkie ciocie. Zrobiło się mokro i panna ma problemy ze stawianiem łapek - nie można znaleźć nic suchego, więc po co wychodzić? Muszę  czasem podnieść głos i dopiero wtedy wychyli nos za drzwi. No, ale może trochę obeschnie i wtedy będzie już w porządku. Nadal namiętnie "czyta" prasę.

Proszę, proszę, jak to szybciutko można przywyknąć do dobrego... woda w łapki kłuje?!?  Tiaaa

Z drugiej strony - po co wychodzić na deszcz i pedicure sobie niszczyć, skoro można na kocyku i z dobrą prasówką?  Oczko

Serdeczne pozdrowienia dla całej Rodzinki zostawiam  

Buzki

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tak, tak, psiaczki spragnione świeżej surówki, mniam, mniam :)  moje też szperają nochalami przy byle okazji;

Pozdrawiam serdecznie Nesiulę, Miśka, Panią Danusię i Pana Grzegorza.

I wciąż się cieszę, że Nesia trafiła właśnie do Was Usmiech1

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mają zupełnie inne zadki, różną długość sierści -  ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić życia bez nich. Dziś zostały same na 6 godzin, bez żadnych problemów. Pewnie udało im się całkiem porządnie wyspać. Szczęśliwe, że wróciliśmy, ale spokojne. Wyszły wysikać się, a teraz trochę poczekają na spacer.  Oby tylko w tym czasie nie zaczęło znów padać. Jakoś niespecjalnie stęskniłam się za wilgocią. A i psy niekoniecznie lubią mokre podłoże.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...