Jump to content
Dogomania

Rita- uwolniona z łańcucha. Wreszcie znalazła swój dom.


doris66

Recommended Posts

Rita pozdrawia wszystkie ciocie. Sunia ma się  bardzo dobrze. Bardzo lubi śnieg i zabawę na śniegu, najchętniej z Rufim wszakże to jej najlepszy przyjaciel. Byłaby wspaniałym kompanem dla kogoś aktywnego, ceniącego sobie długie spacery z psami....szkoda tylko że nikt w sprawie jej adopcji nie dzwonił. Martwa cisza.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Domku nie widać na horyzoncie....ona nawet nie ma szczęścia do tego aby ktoś zajrzał do jej ogłoszenia, zeby przeczytał o niej. Ze wszystkich psów które ogłaszam Rita ma najmniej wejsc w ogłoszenie. Moze ktoś zechciałby jej zrobić kilka ogłoszeń, moze ktoś ma szczęśliwsza reke niż ja.....Ona jest już zdrowa, odkarmiona, największe lęki socjalizacyjne pokonane, teraz juz czas jej do własnego domu. 

Link to comment
Share on other sites

Rita pozdrawia pamiętające o niej ciocie. U niej wszystko w porzadku oprócz tego, ze absolutnie nie ma szczęścia do adopcji. Dom Joanny traktuje jak swój własny, jest radosna, nawet lekko wariatkowata, pewnie odrabia teraz braki z młodosci kiedy chciała biegac i szalec ale krępował ja łańcuch. Teraz po prostu fruwa a nie biega. Dobry byłby też dla niej dom z innym psem do towarzystwa, bo Rita uwielbia psich kolegów. 

10623448_531907606970629_149631094757242

12719355_531907686970621_260347170445239

Link to comment
Share on other sites

O 17.02.2016o20:17, doris66 napisał:

Domku nie widać na horyzoncie....ona nawet nie ma szczęścia do tego aby ktoś zajrzał do jej ogłoszenia, zeby przeczytał o niej. Ze wszystkich psów które ogłaszam Rita ma najmniej wejsc w ogłoszenie. Moze ktoś zechciałby jej zrobić kilka ogłoszeń, moze ktoś ma szczęśliwsza reke niż ja.....Ona jest już zdrowa, odkarmiona, największe lęki socjalizacyjne pokonane, teraz juz czas jej do własnego domu. 

ja jej zrobie nowe ogłoszenia- mam ją cały czas na uwadze, tylko proszę o cierpliwość, na dniach na pewno będzie;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Pani Annie C. za wpłate dla Rity w kwocie 100zł. Tym samym opłatę za hotelowanie za luty pokryjemy prawie w całości. Co dalej z Ritą.....?  Sunią  nikt kompletnie sie nie interesuje, ani jednego nawet najgłupszego telefonu w sprawie jej adopcji, pieniędzy w skarbonce juz nie ma. Bardzo proszę kibicujące Ritce ciocie o pomoc, może ktoś jakiś bazarek by zrobił, albo ofiarował coś ładnego na bazarek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...