Jump to content
Dogomania

Rottek co i jak ?


Sweetdream

Recommended Posts

Witam, planuję na przyszły rok nowego członka rodziny :) Z rottkiem mojej mamy spałam jak byłam jeszcze w brzuchu, nauczyłam się przy nim pierwszych kroków i karmiłam babkami :D Miałam już wiele swoich psów (obecie 3 wiec Pan Rottek będzie czwarty) ale jakoś nigdy nie padło na Rottka. Teraz juz nie wytrzymuję i obiecałam sobie, że kolejny będzie właśnie on :) Mam więc pytanie jaką hodowlę polecacie bo tu się nie orientuję. Z doświadczenia wiem, że nie zawsze nawet dobry hodowca postawi szczeniaka i wyliczy wszystkie jego wady wiec tu kolejne pytanie na co zwrócić uwagę w tej rasie przy wyborze szczeniaka chodzi raczej o cechy dotyczące wyglądu chcę również pojeździć po wystawach. Zależy mi, żeby rodzice byli przebadani pod kątem zdrowotnym dysplazja itp oraz testy psychiczne.

Link to comment
Share on other sites

Byłam hodowcą rottków wiele lat, już nie jestem bo nie te siły i nie te lata ale mam jeszcze jedną sunię, ponad 10-letnią. Poza tym jestem kynologiem, pracowałam wiele lat w sekcji rottweilera w Zw. Kyn. Swoje psy oczywiście wystawiałam, szkoliłam i przede wszystkim socjalizowałam tak, że mieszkając caly czas w w osiedlu, w bloku i mając psy szkolone wysoko na obronne mogłam ze swoimi psami chodzić na spacery bez smyczy i kagańca pomiedzy dorosłych, dzieci i wszelkiej wielkości psy i nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów. Moje psy były nie tylko piękne ale przede wszystkim bardzo mądre, spokojne, zrównoważone, przyjazne całemu światu mimo policyjnego wyszkolenia. Wszelkich porad co do wyboru szczenięcia i sposobu jego wychowywania oraz żywienia chętnie udzielę ci ale może raczej zadzwoń do mnie bo to za długo by pisać. Mój telefon to 501138079.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...