Jump to content
Dogomania

W Swoim Domku -Młoda LUNA-Dysplazja stawów biodowych...w planie komórki macierzyste...potrzebuje pomocy.


Bgra

Recommended Posts

Zagladam 

z pozdrowionkami 

przecudnej laluni

witaj Bgruniu serce kochane serce.gif

 sciskam za calunki domus obecny laluniowy serce.gifserce.gif

Ewciu czekam na zdjęcia,Heaven&Lily ma mi je jutro podesłać :)

 

 

Pozdrowionka i kciuki serce.gif

Oj Ty nasz kibicu kochany :) ściskam :)

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia z dzisiaj ,jeszcze gorące :)

 

2w5k64m.jpg

 

vq5rfs.jpg

 

2w3cnxv.jpg

 

Obecnie trwają jeszcze dwa bazarki dla Lunki,jeden już zakończony :)

orierntacyjne rozliczenie tych trzech  bazarków oscyluje w granicach 1000 zł ! Marticzko jesteś WIELKA :)

kolejny mój bazarek będzie na Fb,we właściwym czasie wkleję link,będzie można także licytować z dogo :)

sam koszt ewentualnego podanie komórek macierzystych-jeżeli Luna zostanie zakwalifikowana to 1500 zł 

do tego dochodzi koszt diagnostyki i sterylizacji suni .Więc orientacyjnia kwota potrzebna Lunce to ponad 2000 zł :(

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zagladam  z pozdrowieniami ogromnymi 

Luneczko sciskam za wszystko serce.gif

Nasz Dobry Aniele :)  

 

 

Bgro nasza kochana wierzę że wspólnymi siłami damy radę !!! :) bo przecież żadne pieniądze nie powinny byc przeszkodą w drodze po lepsze życie !!! Zrobimy kolejny bazarek dla Luneczki :) :) :) grosik do grosika .... ;)

Marticzko jak dobrze,że dobry los postawił Ciebie na drodze Lunki :) Teraz jest nadzieja :) połowę kwoty jakby mamy :)

więc damy radę ! 

dzisiaj Heaven&Lily podeśle mi zdjęcia swoich fantów ,więc kolejny bazarek -jessss ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich tu zebranych dziękuję za wielkie serce okazane Lunce . Dziekuje za wysiłek jaki wkladacie w lepsze życie mojej kochanej suni.14 sierpnia będę chciała zrobić zdjęcie bioder i odrazu sterylizację przy jednej narkozie. Dziekuje w swoim i luny imieniu .ciesze się ze tylu ludziom nie jest obojętne zdrowie zwierząt w tym naszej luny

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich tu zebranych dziękuję za wielkie serce okazane Lunce . Dziekuje za wysiłek jaki wkladacie w lepsze życie mojej kochanej suni.14 sierpnia będę chciała zrobić zdjęcie bioder i odrazu sterylizację przy jednej narkozie. Dziekuje w swoim i luny imieniu .ciesze się ze tylu ludziom nie jest obojętne zdrowie zwierząt w tym naszej luny

Heaven&Lily przekazała piękne fanty na leczenie Lunki,jak tylko bazarek będzie gotowy to wklepię link :)

W kupie siła :) 

Link to comment
Share on other sites

no nie mogę :) Lunka akrobatka :D

medycyna jedno a Luna nie zważając na wyniki robi swoje ;) oj Lunka ...czekamy jeszcze na kontakt Pani ,która ma się odezwać po swoich wakacjach :)

Heaven&Lily już dzwoniła i rozmawiała z mamą pani,ta jeszcze nie wróciła.

Link to comment
Share on other sites

co tam lekarze ;) Lunka wie lepiej :) bo gdzie diabeł nie wlezie tam Lunka dotrze :D

to tak jest,że jak pacjent chce żyć to go i medycyna nie zabije ;) 

widocznie nie czuje bólu,dltego tak bryka :)

z  niecierliwością czekam na nowe zdjęcią Rtg .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...