Jump to content
Dogomania

W Swoim Domku -Młoda LUNA-Dysplazja stawów biodowych...w planie komórki macierzyste...potrzebuje pomocy.


Bgra

Recommended Posts

zaglądam do Luneczki :)

Lunia słodka dzewczynka :)

 

oo no to świetnie :) to czekamy cierpliwie :)

konto już Elżbieta ma,nowe ,bo na stare nijak wejść nie mogła .

 

Nadrobiłem zaległości i pozostało mi czekać :)

Maćku wszyscy czekamy :)

 

Witam się pięknie,jestem tymczasową opiekunką Lunki :)

Witaj Elżbieto,wiem,że na telefonie ciężko ,ale może dasz radę .

 

 

witamy,witamy :)

Widzisz Elżbieto jak tutaj miło ?  Beatkoo czekamy więc na Heaven&Lily  :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich wspaniałych ludzi którym nie jest obojętne życie Luny.Bardzo chce podziękować za chęć pomocy suni k za każde wsparcie za każdy grosik który zbliża nas do leczenia komórkami macierzystymi.lunka w wieku 6miesiecy miala zdjagnozowana dysplazje stawów ponoc juz nie operacyjna bardzo nas to zmartwilo .zalecenia Malo ruchu oszczędzać biodra i do tego mieszkam na 4p co tez jest szkodliwe dla suni.Ale Lunka wbrew diagnozom biega chce się bawić z innymi psiakami i jak tu hamować tak żywego psa to robi go nieszczęśliwym ale oszczędza biodra i jest nadzieja ze jeszcze będzie cieszyć się życiem ale co to za życie bez zabaw biegów i w bólu .stracilam nadzieje ale dzieki wam i pani Bożence ktora prowadzi z sercem watek Lunki odzyskalam nadzieje ze ten cudowny pies może miec lepsze życie .Ja mam adoptowane dwa pieski i 16letnkego kota na ich potrzeby i leczeni mi wystarcza ale na leczeni Lunki musze blagac w swoim imieniu i jej o każdy grosik z którego zobowiązuje się rozliczyć a który pomoże nam podjąć leczenie i pozwoli tej psiej dziewczynce zyc normalnie . Za pare dni w planach nowe zdjęcie bioder i sterylizacja. 

Bardzo dziekuje za serce okazane lunie.

Elżbieta Guzikowska

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich wspaniałych ludzi którym nie jest obojętne życie Luny.Bardzo chce podziękować za chęć pomocy suni k za każde wsparcie za każdy grosik który zbliża nas do leczenia komórkami macierzystymi.lunka w wieku 6miesiecy miala zdjagnozowana dysplazje stawów ponoc juz nie operacyjna bardzo nas to zmartwilo .zalecenia Malo ruchu oszczędzać biodra i do tego mieszkam na 4p co tez jest szkodliwe dla suni.Ale Lunka wbrew diagnozom biega chce się bawić z innymi psiakami i jak tu hamować tak żywego psa to robi go nieszczęśliwym ale oszczędza biodra i jest nadzieja ze jeszcze będzie cieszyć się życiem ale co to za życie bez zabaw biegów i w bólu .stracilam nadzieje ale dzieki wam i pani Bożence ktora prowadzi z sercem watek Lunki odzyskalam nadzieje ze ten cudowny pies może miec lepsze życie .Ja mam adoptowane dwa pieski i 16letnkego kota na ich potrzeby i leczeni mi wystarcza ale na leczeni Lunki musze blagac w swoim imieniu i jej o każdy grosik z którego zobowiązuje się rozliczyć a który pomoże nam podjąć leczenie i pozwoli tej psiej dziewczynce zyc normalnie . Za pare dni w planach nowe zdjęcie bioder i sterylizacja. 

Bardzo dziekuje za serce okazane lunie.

Elżbieta Guzikowska

Cieszę się ogromnie,że jesteś :) wszyscy razem damy radę,taką mam wiarę :)

Link to comment
Share on other sites

z bazarku zaglądam do Lunki i kciuki trzymam za zdrówko

 

zbliża nas do leczenia komórkami macierzystymi.lunka w wieku 6miesiecy miala zdjagnozowana dysplazje stawów ponoc juz nie operacyjna bardzo nas to zmartwilo

 

 

Czupurek z mojej sygnaturki miał podawane komórki macierzyste bo już ledwo chodził a nieoperacyjny jest bo już 15 letnia starowinka z niego , jego stan znacznie się poprawił, obecnie jest leczony biorezonansem , miał już trzy sesje , ostatnio na 3 tygodnie miał przypięty chip działający na niego, w przyszłym tygodniu będziemy mieć następną wizytę

Sięgamy po niealternatywne  metody leczenia aby jak najdłużej utrzymać go w sprawności fizycznej .

 

 

Co to jest biorezonans?

Każda zdrowa komórka organizmu jest źródłem fal elektromagnetycznych, które dość łatwo można zarejestrować przy pomocy elektrod rozmieszczonych na powierzchni ciała. W stanach patologicznych drgania te przybierają formę nieharmoniczną. Podstawą terapii jest, przeprowadzona metodami elektronicznymi, modyfikacja i przekształcenie drgań nieharmonicznych w formę harmoniczną. W znacznym stopniu wykorzystywane są także autokorekcyjne zdolności organizmu, wciąż mało znana, ale niewątpliwie istniejąca energia ustroju, którą lekarz stymuluje w procesie leczenia.


Co możemy leczyć biorezonansem?

  • alergie-diagnostyka, odczulanie;
  • przewlekłe choroby skóry;
  • choroby zwyrodnieniowe;
  • ostre i przewlekłe choroby bólowe stawów i kręgosłupa;
  • padaczka;
  • redukcja nadpobudliwości i nerwowości u psów i kotów;
  • choroby przewodu pokarmowego;
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

z bazarku zaglądam do Lunki i kciuki trzymam za zdrówko

 

 

Czupurek z mojej sygnaturki miał podawane komórki macierzyste bo już ledwo chodził a nieoperacyjny jest bo już 15 letnia starowinka z niego , jego stan znacznie się poprawił, obecnie jest leczony biorezonansem , miał już trzy sesje , ostatnio na 3 tygodnie miał przypięty chip działający na niego, w przyszłym tygodniu będziemy mieć następną wizytę

Sięgamy po niealternatywne  metody leczenia aby jak najdłużej utrzymać go w sprawności fizycznej .

 

 

Co to jest biorezonans?

Każda zdrowa komórka organizmu jest źródłem fal elektromagnetycznych, które dość łatwo można zarejestrować przy pomocy elektrod rozmieszczonych na powierzchni ciała. W stanach patologicznych drgania te przybierają formę nieharmoniczną. Podstawą terapii jest, przeprowadzona metodami elektronicznymi, modyfikacja i przekształcenie drgań nieharmonicznych w formę harmoniczną. W znacznym stopniu wykorzystywane są także autokorekcyjne zdolności organizmu, wciąż mało znana, ale niewątpliwie istniejąca energia ustroju, którą lekarz stymuluje w procesie leczenia.


Co możemy leczyć biorezonansem?

  • alergie-diagnostyka, odczulanie;
  • przewlekłe choroby skóry;
  • choroby zwyrodnieniowe;
  • ostre i przewlekłe choroby bólowe stawów i kręgosłupa;
  • padaczka;
  • redukcja nadpobudliwości i nerwowości u psów i kotów;
  • choroby przewodu pokarmowego;

 

Z dr Kemilewem mam rozmawiać po 6 września,może już będą nowe zdjęcia Rtg,ciekawa jestem co powie,może zasadnym też jest konsultować się z dobrym wetem-ortopedą ? Heaven & Lily konsultowała  Lunę w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

Z dr Kemilewem mam rozmawiać po 6 września,może już będą nowe zdjęcia Rtg,ciekawa jestem co powie,może zasadnym też jest konsultować się z dobrym wetem-ortopedą ? Heaven & Lily konsultowała  Lunę w Krakowie.

 

Czupurek też pod opieką dr Kemilewa , z dobrym ortopedą również uważam Luneczkę należy skonsultować

Link to comment
Share on other sites

Czupurek też pod opieką dr Kemilewa , z dobrym ortopedą również uważam Luneczkę należy skonsultować

Poczekajmy na nowe RTg stawów biodrowych.

Zadzwonię do dr Kemilewa z pytaniem o ewentualną kwalifikację do leczenia komórkami macierzystymi.

Z wcześniejszej rozmowy z dr wynikało,że współpracuje z gabinetami w Krakowie,bo ma  tam też kilku wyszkolonych wetów-może właśnie to ortopedzi ? i to oni na miejscu wykonują te zabiegi i ewentualne "dolewki".

 

dziękuję za wszystkie sugestie,w kupie siła :)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich którzy tu zaglądają i wspierają w pomocy dla Lunki dzis chciałam bardzo podziękować za pierwsze wplaty na leczenie Lunki
Bardzo dziekuje pani Alli Chrzanowskiej i Havance a to nowe zdjęcia Lunki

Heaven&Lily dziękuję za potwierdzenie :) czekamy na zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

oj tak tak czekamy :) jak tylko wpłyną wszystkie wpłaty dla Luneczki z właśnie zakończonego bazarku fantowego zaraz się przelejemy :) a za pamięci poprosze o numerek konta do wpłat :)

już wysyłam nr konta Heaven&Lily :)

Wiesz,że jesteś CUDOWNA :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ciocia bez Was nic bym sama nie zrobiła :) w GRUPIE SIŁA !!!!!!! :)

TAKKKK Marticzko,ale Ty jesteś szefem bazarków :) i dobrym duchem Luny :)

 

Heaven& Lily z telefonu zdjęć ...no ciężko.

Więc zaraz wkleję ślicznoty,niesamowicie urokliwa jest ta nasza Lunka :)

 

2pqruwn.jpg

 

2l8ao2t.jpg

 

4kz18y.jpg

 

2wdwwb6.jpg

 

x59mvq.jpg

Link to comment
Share on other sites

Luneczka ślicznotka :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Piękna i mądra sunia :)też mam do niej słabość,chociaż ...boję się dużych psów ;) ja tam wolę takie mikruski,przed większymi mam wiecej niż respekt :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...