Jump to content
Dogomania

W Swoim Domku -Młoda LUNA-Dysplazja stawów biodowych...w planie komórki macierzyste...potrzebuje pomocy.


Bgra

Recommended Posts

Eh, chciała bym pomóc ale nie mam jak :( Znów musimy zbierać na kolejną bidę co nawet wątku jeszcze nie ma :(

 

Będę zaglądać do ślicznej Luny i może coś wymyślę w końcu :)

Agusiu dzięki,że jesteś :) Ty się kochana oszczędzaj :)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,że nic Elżbiecie nie stanie na przeszkodzie i zrobi te zdjęcia Rtg w środę,prosiłam o fakturę za badanie.

 

Jak mój laptop nie odmówi posłuszenstwa na maxa to i ja popełnię bazarek,maleńki bo fanty mają do mnie dopiero spłynąć.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jeden bazarek dla dziewczynki :) Zapraszamy :) :) :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/148314-bilety-na-koncert-lady-pank-w-katowicach-1809-2000/

Marticzko nie wiem jak dziękować !!!!

 

wow!  ZAPRASZAMY SERDECZNIE ilość zaproszeń ograniczona :)

 

Witaj Bgra  witaj Luneczko 0heart.gif

nocunkowo zagladam z pozdrowieniami0heart.gif

Ewciu witaj :) dobranoc kochana sleepy.gif

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dosżły stare zdjęcia Luny,nie potrafię ich otworzyć,zoabczę co się da zrobić w pracy.

 

Elżbieta  opiekunka Luny na swój profil na dogo :http://www.dogomania.com/forum/user/50586-elapuch/

może uda Jej się jeszcze zalogować jak tylko będzie miała możliwość skorzystania z komputera.

Dzisiaj na Fb na wydarzeniu Luny napisała parę słów:

 

''Bardzo wszystkim dziekuje za pomoc dla lunki bylam u weterynarza aby przesłał poprzednie zdjęcia pani Bożence aby mogla je umieścić na wątku i wyslac do pana doktora o komórki macierzyste. Teraz ze względów moich zdrowotnych lunka jest z moją córka i jak tylko dam rade zrobię jej burzące zdjęcie bioder i prześle na watek i do wet . Jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc bo jezeli komórki macierzyste pomogą i dzieki takim wspaniałym ludziom jak wy będzie lunka mogla normalnie chodzić to będzie wspaniale . Dziekuje w imieniu swoim i Lunki."

 

 

3338nif.jpg

 

 

1676wkk.jpg

Link to comment
Share on other sites

trzymam kciuki zarówno za zdrówko Pani Eli jak i Luneczki !!!!!!!! :) Bądźcie dzielne dziewczyny :)

Ja także nieustannie!

 

Nie miał mi się kiedy laptop zepsuć !

ma już sporo lat i...

 

Wczoraj dostałam zdjęcia Luny z listopada 2014 roku

 

sdcsc3.jpg

 

1zoyidt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...