Jump to content
Dogomania

W Swoim Domku -Młoda LUNA-Dysplazja stawów biodowych...w planie komórki macierzyste...potrzebuje pomocy.


Bgra

Recommended Posts

Marticzko warto marzyć :) Państwo rozkochani w suni a i sunia otwiera się coraz bardziej :)

jak na razie jedyny problem to łapanie pszczół ;) żeby coś się Lunce nie stało

ale i to już chyba za nami,poszły spać :)

na takie zakończenie czekałam :) o takim zakończeniu marzyłam :) i oby więcej psiaków miało tyle szczęścia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witamy jesteśmy w stalym kontakcie z państwem od Lunki.sunia ma się dobrze jest cudowna i kochana chodzą na spacery .luna w końcu ma apetyt i ma psiego przyjaciela z naprzeciwka.Domek marzenie kazdej biedzie życzę takiego domku .pozdrawiamy

 

Cieszy ogromnie :) mam nowe zdjęcie naszej Lunki :)

 

odpoczywamy po szaleństwach ...

2w5j4gy.jpg

ze spacerku :)

fu8dgm.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cieszy super domek i fakt, że są wieści z niego :)

A tak ostrożnie zapytam - czy ta kolczatka naprawdę konieczna? smiley_thinking.gif

 

tak w domu sielanka :) wszystko ccudnie się poukładało,nawet babcia chyba polubiona :)

o kolczatkę też pytałam,nosiała czasami jeszcze w dt u Heaven&Lily ,bardzo ciągnie na spacerkach,jak wpadnie Heavn&Lily to może dopowie .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam cioteczki i resztę wspaniałych ludzi Luna czuje się dobrze jest szczęśliwa.rozmawiam z właścicielami. Co do kolczatki sunia ma grube i gęste futerko wiec jej nic złego nie robi a można ja utrzymać jak cos wymyśli bo na szelkach lub obroży nie raz miałam zielone kolana. Lunka chodzi grzecznie nie ciągnie wiec to tylko ja powstrzymuje od skoczenia na rowerzyste lub bieg za dziką zwierzyną której na spacerkach nie brakuje . Pozdrawiam serdecznie i Życzymy Wesołych Świat Bożego Narodzenia

Link to comment
Share on other sites

Co do kolczatki sunia ma grube i gęste futerko wiec jej nic złego nie robi a można ja utrzymać jak cos wymyśli bo na szelkach lub obroży nie raz miałam zielone kolana. Lunka chodzi grzecznie nie ciągnie wiec to tylko ja powstrzymuje od skoczenia na rowerzyste lub bieg za dziką zwierzyną której na spacerkach nie brakuje .

Ach, rozumiem. To zapobiegawczo :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
O 12.03.2016 o 12:49, Nadziejka napisał:

 Pozdrawiam serdecznie

niechaj zdrowko i radosci dopisuja wiele wiele lat  0heart.gif

Dziękuję Ewciu :) życzenia zostaną przekazane :)

O 3.05.2016 o 17:42, Maciek777 napisał:

Filmik jakoś przycięło :/ Ale i tak widać wielką radość:)

Maćku nie wiem dlaczego ,ale już nic nie majstruję ;) 

najważniejsze słychać i ciuteńkę widać :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...