Jump to content
Dogomania
  • Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
MałyDiabeł

mieszanka wyguchowa?

Recommended Posts

Witam, chciałbym dowiedzieć się z jakich ras składa się ta mieszanka ;) pies jest to nie wątpliwe dużym psem, jest to podobno "coś z wilka". Interesują mnie jego geny, ponieważ chciałbym go adoptować, narzeczona się w nim zakochała a ja zastanawiam się czy nie będzie zdziczaly i jak zachowa się jutro na spacerze zapoznawczym.

Ja tam kompletnie nic z wilka nie widzę, ewentualnie kolor ale przecież takowy nie jest przypisany wyłącznie wilkom :) Na pewno mieszały tu jakieś owczarki + naprawdę różne kombinacje zapewne, w tym być może jakiś husky albo inny szpicowaty ;)

Witam, chciałbym dowiedzieć się z jakich ras składa się ta mieszanka ;) pies jest to nie wątpliwe dużym psem, jest to podobno "coś z wilka". Interesują mnie jego geny, ponieważ chciałbym go adoptować, narzeczona się w nim zakochała a ja zastanawiam się czy nie będzie zdziczaly i jak zachowa się jutro na spacerze zapoznawczym.

Przybliż fotkę do monitora, zamknij oczy i myśl intensywnie o tych mieszankach ras, jakie chciałbyś by pies reprezentował.
Dobrze by było jakbyś upuścił psu kropelkę krwi i umieścił ją w menzurce przed monitorem.

Chłopaku,
badanie genetyczne kosztuje od 125 zeta-zrób je i będziesz wiedział.Jeśli cena Cię przerasta zastosuj się do moich zaleceń:)