Jump to content
Dogomania

Nie wiem jak pomóc, 2 lub 4 bezdomne suki..jedna bardzo chora..ciągle w ciąży!!!


Nassshka

Recommended Posts

ciężko się dogadać...:( czy to Bogoria koło Sandomierza??? tu jest tel. do dziewczyny, która może podjechac i porobić zdjęcia - 660781387 - dogadaj się z nią. Jak będą zdjęcia to można założyć wydarzenie na FB - tam jest więcej ludzi. Nic innego nie wymyślę

Link to comment
Share on other sites

Nassshka- trzeba bylo zadzwonić(telefony podawałam nawet 3! ), odpisać na emaila - ...wkurza mnie coś takiego...ktoś napisze, poda w przybliżeniu i czeka, az się samo zrobi - to tak nie działa.

 

Gdyby nie to, ze Karina mieszka w ok. Sandomierza i miała z kim jechać to nikt by tego nie załatwił!

Tak, była, ma mi wysłać zdjecia albo wstawi tu. Zabrała jednego szczyla - tego w najgorszym stanie. Była w gminie i dążyła do tego, by gmina podpisała jednorazową umowę ze schroniskiem.Nic więcej na razie nie wiem

 

Dzięki Karina,dzięki Patrycja! za wszystko!:)

Link to comment
Share on other sites

Nassshka- trzeba bylo zadzwonić(telefony podawałam nawet 3! ), odpisać na emaila - ...wkurza mnie coś takiego...ktoś napisze, poda w przybliżeniu i czeka, az się samo zrobi - to tak nie działa.

 

Gdyby nie to, ze Karina mieszka w ok. Sandomierza i miała z kim jechać to nikt by tego nie załatwił!

Tak, była, ma mi wysłać zdjecia albo wstawi tu. Zabrała jednego szczyla - tego w najgorszym stanie. Była w gminie i dążyła do tego, by gmina podpisała jednorazową umowę ze schroniskiem.Nic więcej na razie nie wiem

 

Dzięki Karina,dzięki Patrycja! za wszystko! :)

 

przecież wszystko się samo robi i samo finansuje

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Proszę o nie sprzeczanie się kto jest pomocny, kto nie był....od lipca dopiero teraz jest odzew.....przywiozłam z tej wioski jedzonego żywcem przez robale kociaka...nie potrzeba mi było forum bo miałam miejsce w sercu i w domu...teraz już miejsca nie ma w domu bo mam zoo...dlatego napisałam o pomoc na forum. Wykonałam kilka telefonów po powrocie stamtąd...prosili abym była tam na miejscu.....teraz jest to nie ważne...

Proszę o informacje jak mogę pomóc i czego potrzeba????

Link to comment
Share on other sites

czy na Dogo nie może być spokojnie? Zamiast skupić się na pomocy zadaję sobie pytanie czy potrzebne te wyrzuty, oskarżenia? Dziewczyny jestem na Dogo długo, od jakiegoś czasu wchodziłam rzadko, miałam dość takiej atmosfery. Teraz postanowiłam znów zacząć się angażować ale na pewno nie tak. Masę dziewczyn odeszło własnie z powodu żalów, oskarżeń i ciągłego oceniania.

Link to comment
Share on other sites

12088457_988196031201908_647448523807760

 

12049259_988196061201905_448982646533152

 

psy prawdopodobnie trafią do schroniska,muszą być leczone

 

Maluch zabrany - suczka szuka domu tymczasowego albo stałego, bo u Soemy zostać nie może- ma całe stado do opieki

 

a od lipca to mozna było naprawdę wiele zrobic,a nie tylko napisać posta!

Ja od wpisu Beatyczl na innym wątku (2 dni temu?) mogłam wykonać parę telefonów, podesłać wątek komu trzeba - dało się?

 

Jak będę więcej wiedziała, gdzie trafiły i kiedy to napiszę

Link to comment
Share on other sites

Wtatara...masz racje....lepiej by było żebym nie dała głosu...po co dałam głos skoro nie załatwiłam sprawy i tak w koło....ludzie....opamiętajcie się....mam 2 psy  i 3 koty.....każdy miał ciężkie przeżycia....sorki ze tu napisałam

 

Nassshka, jak się powiedziało A to trzeba i B

Potrzebne będą środki, duże środki na leczenie suczki małej i dużych, łyse są jak kojaki.

 

Ja mam 10 psów, starych i chorych. Najbardziej lubię takie wpisy na dogomanii "przejeżdżałam samochodem i widziałam pieska biegającego na ruchliwej ulicy, pomóżcie mu, on umrze'

 

Nikt Cię nie ocenia, ale trzeba wziąć się do roboty.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Niunka została w lecznicy. Zeskrobina wykazała "tylko" nuzenca. Poza tym masa pchel i ostre zapalenie skóry.
Jest Kochana. Grzeczna, jak ja wynosze siusia na trawie i wraca się tulic. Czeka ją długie leczenie. Dziś dostała advocate, antybiotyk i coś jeszcze. W przyszłym tygodniu kąpiel
Trzymajcie kciuki Mała waży zaledwie 2.2 kg..."

 

1472021_988285614526283_8280557207898655

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...