Jump to content
Dogomania

tina - pies do uspienia


denti469

Recommended Posts

Witam

 

Przedstawiam o to historie  psiny która  albo znajdzie właściciela  albo będzie uśpiona.

 

Suczka ma okolo 17 lat. Obecnie na nic nie choruje. Nawet zeby ma  w dobrym stanie.

 

Suczka jest mala  ledwo siega do kolana. Zdjecia poki co brak postaram sie go dodac na   dniach.

 

I teraz meritum czemu piesek mial by isc do uspienia ew do schroniska .  Mieszkała z pania  chora  psychicznie  ktora  obecnie trafila na leczenie psychiatryczne. Nie wiadomo na jak dlugo. A pies by musial  siedziec caly czas w domu sam bez możliwości wyjścia na dwor. W tym momencie jedynym opiekunem jest  starsza osoba(matka lat ok 75  osoby które trafila do szpitala)  ktora musi specjalnie tam jezdzic do mieszkania by psa wyprowadzac z 4 pietra. Wiec sytuacja mieszkaniowa a psa jest tragiczne w tym momencie. Niestety ja psa drugiego  przygarnąć nie moge.

 

Jest  ktos w stanie  pomoc psiakowi ew doradzic co robic. do schroniska nie wiem czy ja przyjmą  a nawet jak by to co za los ja tam czeka. 

 

Zrozumiem najazdy ale  to tylko informacja grzecznościowa.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szkoda suni :( Nigdy nie zrozumiem dlaczego schroniska nie przyjmuja psow od wlascicieli ,dla mnie to absurd . Nasze schronisko apeluje do ludzi ,zeby nie porzucali psow tylko oddali do nich ,co ulatwi adopcje poniewaz nowy wlasciciel pozna historie psa ,ew choroby ,wiek oraz uchroni to psa przed ew wypadkiem ,czy wyglodzeniem .Byl kiedys u nas 19 letni pies ,ktory wrocil z adopcj i schronisko postanowilo juz wiecej go nie wydawac ,mieszkal w schronie do konca swoich dni na specjalnych warunkach ,naprawde mial dobrze .

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak jest w Koszalinie / gdzie podobno był psiak/ ale u nas w Szczecinie jeszcze niedawno po jednej stronie ulicy było Schronisko a po drugiej TOZ. I tam otrzymywały pomoc te osoby, które, z jakiegoś powodu, musiały się rozstać ze swoim psem. Teraz TOZ przeniesiono w inne miejsce ale  pomoc jest dalej.

 

Ja też nie rozumiem dlaczego psiaka uśpiono. Sama  mam teraz 17-to letnią sunię, kórą adoptowałam rok temu i myślę, ze gdyby Tina dostała więcej czasu to jakis dom by się znalazł. A tak nic juz się nie da zrobić... Szkoda, że tak późno trafiłam na ten wątek  :( .

Link to comment
Share on other sites

Tak swoją drogą spójrzcie tutaj.Dziewczyna wkleiła link do ogloszenia, koles wyjezdza pies ma jeden dzien na znqlezienie nowego domu.Jakby tego bylo mał, są jeszcze szczeniaki od tej suni.No noz sie w kieszeni otwiera.Napisalam do niego kilka slow, ale nawet nie raczyl odpowiedziec.Coz, ludzka nieodpowiedzialnosc nie ma granic http://www.dogomania.com/forum/topic/148156-siedzie-w-pracy-i-widze-to-o-czas-do-jutra/

Link to comment
Share on other sites

Wierzcie mi  staralam sie jak moglam zeby temu zapobiec niestety nie ja o tym decydowalam. A starsza Pani nie zyczyla sobie psa  w domu wiec tutaj nic nie dalo sie zrobic. Czasem nie da sie pomoc wszystkim niestety :(

Absolutnie Ci wierzę! Tylko czasem jest tak, ze mimo naszych najszczerszych chęci nic nie da się zrobić bo Ci od kórych los zwierzaka zależy mają inne zdanie niż my tutaj. Ciągle jeszcze dla wielu ludzi zwierzę to rzecz i nie trzeba się z nią liczyć. Tylko jest tak cholernie przykro, że nie da się  pomóc...

 

Może ktoś kiedyś nie będzie sobie życzył starszej Pani w domu? Choć przez jakiś czas? Ale zołza za mnie wyszła :) . 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...