Jump to content
Dogomania

Żwacze, penisy i tego typu sprawy dla szczeniaka?


rvbcia

Recommended Posts

Nie mogę znaleźć tak zwanej jednogłośnej opinii..

 

czy moge mojemu trzymiesięcznemu cavisiowi sprezentować wołowego penisa (brzmi śmiesznie w sumie  :lol: ) albo żwacze? Co do kurzych łapek np. z krakvetu (bo stąd zamawiam) nie jestem przekonana, tak samo do tych prasowanych kości, uszu i innych wynalazków.. Ale chętnie poznam waszą opinię ;)

 

Chodzi o to żeby piesek mógł się trochę pobawić "śmierdziuchem" i zamiast gryźć meble/ściany to wybrać coś co "pięknie" pachnie (no bo co z tego, że miliony zabawek w każdym pokoju).

 

 

zamawiam to póki co, jak ktoś da znać, że nie powinien tego jeść to najwyżej oddam dorosłemu psiakowi ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jak najbardziej możesz podawać tego typu smakołyki,gryzaki swojemu psiakowi,szczególnie teraz kiedy to jest szczeniakiem i musi w jakiś sposób cwiczyć ząbki,tutaj naprawdę nie ma sie czego obawiać:) Mozesz poszukać ich w dobrych sklepach internetowych z karmami,artykułami dla psów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Czy można szczeniakowi rasy cocker spaniel angielski dać poroże jelenia ? Boje się , ze jest za twarde i zrobi sobie ( zębom ) krzywdę . 

Jest bardzo duży wybór tych " smierdziuchow " , ale chciałabym aby był on trafny i najodpowiedniejszy dla mojego szczeniaka . 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...