Jump to content
Dogomania

Pilnie poszukujemy domu tymczasowego dla psa odebranego interwencyjnie


Recommended Posts

Witam serdecznie :)

Poszukujemy domu tymczasowego dla pieska odebranego interwencyjnie przez Ekostraż Wrocław. Maja - wolontariuszka, która się nim teraz opiekuje jest w wysokiej ciąży i w każdej chwili może pojechać do szpitala. Całe swoje serce, wiedzę i umiejętności włożyła w wyrwanie Fuksa z dramatu. Ale teraz psiak potrzebuje opieki, której nie może mu zapewnić. Potrzebny dom tymczasowy choćby do września. To naprawdę PILNE!!!

 

http://olx.pl/oferta/pilnie-poszukujemy-domu-tymczasowego-dla-psa-odebranego-interwencyjnie-CID103-IDaQtTN.html#xtor=EREC-143-[id1]-20150710-[displayLink]-28281403@1-20150710214730

 

[email protected]

tel: 792 499 598
 

Maja mówiła mi, że opieka nad nim nie jest trudna, tylko wszystkiego trzeba się nauczyć; we wszystkim służy radą. Psiak na ten moment nie potrzebuje długich spacerów. Potrzebuje spokoju(może być inny pies - nawet czuje się wtedy pewniej ) i przestrzegania zaleceń - dla psa cukrzyka. Wszystkie informacje uzyskacie bezpośrednio u niej. Proszę roześlijcie gdzie możecie. Niech jej praca nad ratowaniem życia tego psa nie pójdzie na marne!

Dziękuję z góry

Ania[attachment=14955:11665470_10153479434253501_7589461806378443772_n1.jpg]

Link to comment
Share on other sites

O matulu kochana, serce krwawi na taki widok a nienawiść do "ludzi" wzbiera jak tsunami. Boże mój, kiedy ludzie zrozumieją że są cząstką przyrody i świata, a nie jej tyranami, na każdym kroku człowiek potyka się o ludzkie bestialstwo i zwyrodnienie.

Bieda jest z domami tymczasowymi, do mnie na również trafił bardzo chory psiak z Wrocławia, bo bliżej nic się nie znalazło. Życzę Fuksikowi żeby chociaż jemu się pofarciło i znalazł tymczas w pobliżu.    

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...