Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

Dnia 5/19/2017 o 13:37, ludwa napisał:

Żartujesz chyba? To dopiero trzeba mieć nawalone we łbie.  Świr jakiś chyba, bo przecież nikt normalny się tak nie zachowuje

Wiesz co Ludwa, postaram sie jakos wyjaśnić Ci ten paradoks. Otóż uważam, już od dawna zresztą, że żeby tak naprawdę i w pełni zrozumieć psa, to trzeba by było być...psem. Naprawdę. Zatem, używając analogii, żeby zrozumieć świra, trzeba być, no kim? Ano świrem właśnie. Takowy zapewne sam dobrze nie rozumie mechanizmów i procesów zachodzących w jego khm..."umyśle". Może więc po prostu nie drąż, i pogódź sie z faktem iż świr to świr, i w żaden sposób zrozumieć go nie można. Tak, tak...

A nawiązując trochę tematycznie, fotkę ze spacerkowa wrzucę, o:

999.thumb.JPG.be953ab81906919229ecb845ae0fe4a4.JPG

Sobota przyjemna, tylko ciut za ciepło jakby :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, TaTina napisał:

Wiesz co Ludwa, postaram sie jakos wyjaśnić Ci ten paradoks. Otóż uważam, już od dawna zresztą, że żeby tak naprawdę i w pełni zrozumieć psa, to trzeba by było być...psem. Naprawdę. Zatem, używając analogii, żeby zrozumieć świra, trzeba być, no kim? Ano świrem właśnie. Takowy zapewne sam dobrze nie rozumie mechanizmów i procesów zachodzących w jego khm..."umyśle". Może więc po prostu nie drąż, i pogódź sie z faktem iż świr to świr, i w żaden sposób zrozumieć go nie można. Tak, tak...

A nawiązując trochę tematycznie, fotkę ze spacerkowa wrzucę, o:

Sobota przyjemna, tylko ciut za ciepło jakby :)

 

Nie no, wiesz, nigdy nie uważałam, że rozumiem psy, choć jakoś ten temat nie był mi obcy, natomiast to, o czym napisała Usiata mnie osobiście przerasta. I nawet nie będę próbowała zrozumieć co taki czub ma w głowie ale przecież jakieś hm....tamie bardziej przyziemne pobudki nim kierowały i te bym chciała poznać. Nie....ten matrix w głowie kogoś takiego, stanowczo mnie przerasta

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Topi napisał:

Mianowicie jest to osiaganie satysfakcji seksualnej samotnych kobiet poprzez pisanie pierdół i oczekiwanie co ludzie powiedzą.

Hmm..

Moim skromnym zdaniem to tak, jakby niewidomy pisał o kolorach lub głuchy o muzyce klasycznej :)

Chyba że chodzi o pewną pozycję wydawniczą, książką tego nie nazwę, przez szacunek do literatury. Jak myślicie?

Tak, tak, są tacy co ciągle pod górkę mają :) O tak:

1015.JPG.cee9b67c248beec173a57f40a7151f3f.JPG

A niedziela bardzo miło i ciekawie sie zapowiada :)

Pa Pa

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2017 o 08:45, TaTina napisał:

Hmm..

Moim skromnym zdaniem to tak, jakby niewidomy pisał o kolorach lub głuchy o muzyce klasycznej :)

Chyba że chodzi o pewną pozycję wydawniczą, książką tego nie nazwę, przez szacunek do literatury. Jak myślicie?

. . .

 

Cytat

Wydaje mi się, że powstało nowe schorzenie.

Rodzaj dewiacji.

Mianowicie jest to osiaganie satysfakcji seksualnej samotnych kobiet poprzez pisanie pierdół i oczekiwanie co ludzie powiedzą.

tak tak

0

Cha, cha, cha. Powinna to była przed lustrem wypowiedzieć   592161371c556_miech7.gif.a4adbb3346a01d24f3e6c59500fc4e81.gif

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Topi napisał:

Wydaje mi się, że powstało nowe schorzenie.

Rodzaj dewiacji.

Mianowicie jest to osiaganie satysfakcji seksualnej samotnych kobiet poprzez pisanie pierdół i oczekiwanie co ludzie powiedzą.

tak tak

Napisała topi:)

Link to comment
Share on other sites

Rano ślicznie było, to i fotek trochę udało się zrobić. Mam teraz chwilkę, to podrzucę :)

Zgadnijcie co to? Do Halynki podobne, chude, cienkie, pokraczne trochę, ssawka długa i krzywa? O:

1093.JPG.6cb5bf1bda1c2b252b633e38ce19c0f0.JPG

Tyle że ta komarnica uroku więcej od Halyny posiada, a i szkodliwa nie próbuje być. Więcej rozumku widać ma :)

A tu niżej drapieżnika złapałam na budowie kryjówki lub kokonu z liścia pokrzywy. Ma talent:

1120.JPG.0dbe3764622de39272d99e7695c39bfb.JPG

Natura z bliska potrafi zadziwić :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Panna Marple napisał:

Kuzynka Halyny uwaliła mnie dziś w środkowy palec ;). W lesie podczas pogawędki  telefonicznej z Hendrą.

 

Może zazdrosna jest o Ciebie. Chciałaby mieć Cię na wyłączność    przestraszony3.gif.24ffffe600b5f393daef800f34fd265b.gif

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Usiata napisał:

A było wystawionym paluchem nie drażnić bestii?!? ;)

Ale to draństwo jest nieobliczalne

Ja mam nogi dziabnięte. Ubiłam siostrzyczkę i potem jeszcze 3 zołzy ale co noga mnie swędzi, to swędzi. 

Link to comment
Share on other sites

No cóż, taka już natura komarzyc, w tym Halyny również, złośliwe, kłują na oślep na prawo i lewo bez opamiętania, żeby tylko życie uprzykrzyć...tyle że wcale im to nie wychodzi. Wystarczy pacnąc i..ni ma paskudy :0

Pociesza mnie także fakt, że z pewnością im wrogów przybędzie :) Na przykład takich:

1004.thumb.JPG.2d384ac0ff156134d8a8556acd5504c5.JPG

I tu:

1069.JPG.39edd36a50c39820574e6b795263c015.JPG

Mamcie kokony z nowym pokoleniem już noszą, to i wrogów komarzego plemienia się namnoży :) Tak, tak...

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry :) Nie wiem jak u innych, ale u mnie pomaganie wynika z wewnętrznej potrzeby :)

Na spacerku będąc, ciekawostki nowe znalazłam:

1054.thumb.JPG.cc93dacc3970f7c4d8ba8a8745c94def.JPG

I tu:

1018.thumb.JPG.c20106b1917ba6266918f0c6d64375e3.JPG

Skrzyp olbrzymi sobie rośnie :) Do 2014 był pod ochroną, ale dostać mozna preparaty z niego. Polecam tym, którzy mają włoski jak piórka lub siano, zniszczone farbowaniem (czyt,chemikaliami) które okropnie wyglądają. Skrzyp dużo krzemu i potasu zawiera, kondycję mizernych kudełków poprawić może. Tak, tak, polecam :)

Miłego popołudnia :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎19‎.‎05‎.‎2017 o 11:23, Usiata napisał:

Jakie "śledzić"? prosta czynność - wpisać nicka w wyszukiwarkę i jest na ekranie, czasu mi szkoda na jakieś bzdurne "śledztwa" czy "dochodzenia" to nie moja domena, pomyliłaś osoby :D

Ostatnio słyszałam o takiej jednej, co za pewną kobietą łaziła po necie, aż znalazła posta tej kobiety sprzed dwóch lat i od razu z tym postem do sądu poleciała :D

Może pogadaj z tą obsesjonistką, może jej ulży wreszcie... albo lusterko może weź i sobie pogadaj :D

MENTALNOŚĆ KALEGO

czy

SAMOKRYTYKA ???

 

Usiata ze siedzi na moim profilu.png

Usiata mnie sledzi.png

Link to comment
Share on other sites

Sobota ładna bardzo, spacerkowo żeśmy odbyli dłuuugie :) Takie cuś znalazłam dziś:

1195.JPG.a90bcd65bce66236a3f569f003d89b01.JPG

Niby tylko jakiś pluskwiak, ale jakie kolory, łał. Piękno natury.

A tu fotka zrobiona z narażeniem zdrowia i życia :) Owady które mnie po prostu fascynują. Oto latający zabójca w pełnej okazałości:

1201.thumb.JPG.0324642ec860afe637ab91e82aa3e954.JPG

Pękny szerszeń. Wniosek - na każdego pasożyta i szkodnika sposób się zawsze znajdzie :) Tak, tak...

Pogodnej soboty, nie wszystkim naturalnie :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎23‎.‎05‎.‎2017 o 21:30, Panna Marple napisał:

Kuzynka Halyny uwaliła mnie dziś w środkowy palec ;). W lesie podczas pogawędki  telefonicznej z Hendrą.

 

takie żałosne uwiarygodniane lewego profilu stosowała już gabrysia2424 gdy pisała kiedyś że widziała TaTine jadąc samochodem

 

Link to comment
Share on other sites

Piękny dzień dziś, nieprawdaż?

Mam też coś dla Ludwy. Twierdziła ostatnio, że polubi pająki ze względu na ich skłonność do tępienia upierdliwych owadów, na przykład komarów, a właściwie komarzyc (takich jak sławna już Halyna). Zauważyłam dziś że będzie tych tępicieli komarzego plemienia wiecej, i to zdecydowanie. O:

1208.JPG.5efe6ffbecf26b725524da3188227069.JPG

Maleństwa sie z kokonu wydostały, i będą...konsumować, komary również :)

Dla kontrastu dorzucę jeszcze naszą rodzimą (nie żadna chińską) o tu:

1173.JPG.a7e9563c9abc7dfaba255560558bc06d.JPG

Na młodej pokrzywie :)

A jak widać, na niektóre chroniczne problemy z głową nie ma lekarstwa, tak, tak. XXI wiek nastał, medycyna i farmakologia postępy robi, i co? I nic, przykre, bul, rzal, i w ogóle - jak takiemu żyć? Ha?

Milutkiego popołudnia życzę :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...