Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

9 minut temu, mój pies napisał:

wyobrażam sobie ciebie jak noc listopadową : taką długą i ciemną

taka jesteś ?

Żeby sobie wyobrażać, wyobraźnię trzeba wpierw mieć. A u ciebie...marność nad marnościami...

I od twojego paplania nie pojawi się coś, czego nie ma, domniemany biuścik na ten przykład. Myślenie utopijne ci się znów włączyło, oj..

Pa Pa trolliku 

I pisz wolniej, bo znów język ojczysty kaleczysz, jak wtórny analfabeta jakiś :D

Link to comment
Share on other sites

Teraz, TaTina napisał:

Żeby sobie wyobrażać, wyobraźnię trzeba wpierw mieć. A u ciebie...marność nad marnościami...

I od twojego paplania nie pojawi się coś, czego nie ma, domniemany biuścik na ten przykład. Myślenie utopijne ci się znów włączyło, oj..

Pa Pa trolliku 

oj hanka hanka

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mój pies napisał:

z tym przenikaniem to przesadzasz

ja cie odbieram jako mroczną ale z kompleksami i pewnie za to wszyscy cie lubia bo im ciebie zal

Wiesz, Ty chyba jednak powinnaś zmienić specjalizacje bo i psycholog z ciebie kiepskawy, że o psychiatrze już nie wspomnę...nie myślałaś może o tym?

Dlatego mnie nie dziwi, że jesteś tam, gdzie jesteś, a tam mroocznooo...

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Usiata napisał:

Wiesz, Ty chyba jednak powinnaś zmienić specjalizacje bo i psycholog z ciebie kiepskawy, że o psychiatrze już nie wspomnę...nie myślałaś może o tym?

Dlatego mnie nie dziwi, że jesteś tam, gdzie jesteś, a tam mroocznooo...

na tej posesji CO WIECIE dzisiaj cisza taka

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, mój pies napisał:

to pewnie to co leciało dzisiaj nad moim domem i świszczało to byłas ty ?

 

3 minuty temu, mój pies napisał:

ląduj Usiata tylko nie na moim kominie

Może być, dzisiaj mi miotła troszkę szwankowała przy odpalaniu :P wywieś białą szmatę to nie będę lądować :D obiecuję :D 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, mój pies napisał:

na tej posesji CO WIECIE dzisiaj cisza taka

A na której posesji?

3 minuty temu, mój pies napisał:

rykoszetem dostałem

Trzeba wiedzieć, kogo mieć po swojej stronie barykady i z kim strzelać, ot co, Ewuniu

Pa, pa, pa, do zobaczenia przy bufecie :D 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, mój pies napisał:

rozruszałem watek zdychający papapapapapapapapaaaaaaaa

Mówię wam, że ono taką wajchę od gendera ma wmontowaną :D Raz naprzód, raz na wstecznym, ona, on. Gorzej jak się onemu zablokuje pośrodku :D

I co? i nico. Dopiero heca będzie :D

Dobrej nocki, nie wszystkim , naturalnie :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, TaTina napisał:

Mówię wam, że ono taką wajchę od gendera ma wmontowaną :D Raz naprzód, raz na wstecznym, ona, on. Gorzej jak się onemu zablokuje pośrodku :D

I co? i nico. Dopiero heca będzie :D

Dobrej nocki, nie wszystkim , naturalnie :D

Oj tam, oj tam, w jej sytuacji to wszystko może się poprzestawiać, nie tylko wajcha... ale cóż...

Jest akcja, jest re-akcja, są konsekwencje...i to byłoby na tyle dzisiaj...

Miłego wieczoru i dobranoc :) pa, pa :) 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Usiata napisał:

Ano właśnie, lata i buja w obłokach, a komarze dziecko zaniedbane czeka na zainteresowanie i troskę...

Frasuje mnie to, wszak niania, choćby najlepsza to jednak nie rodowita opiekunka...trzeba za skrzydełko podjąć i do dochtora podjechać, póki czas...póki czas...

 

 

Jakie dziecko? Halinka ma przecież roje, nie pamiętasz? Gabrysia2424 Ci powie, ile tego było...chmary...

Spaduję lub spadywam ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Panna Marple napisał:

Jakie dziecko? Halinka ma przecież roje, nie pamiętasz? Gabrysia2424 Ci powie, ile tego było...chmary...

Spaduję lub spadywam ;)

Owszem, pamiętam, ale... roje, rojami, a o dzieci trzeba dbać. I basta! nawet jeśli dzieci jest gromada to wszystkie powinny być należycie doglądnięte. I już.

Tymczasem, dla wszystkich babek na wątku - wspomnienie z wakacji proszę, o tu, o to:

1.jpg

I konkurs oto proszę - co to jest, to, o to na fotce? :D

I jeszcze takie malutkie, na miły wieczór :)

3.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Usiata napisał:

Owszem, pamiętam, ale... roje, rojami, a o dzieci trzeba dbać. I basta! nawet jeśli dzieci jest gromada to wszystkie powinny być należycie doglądnięte. I już.

Tymczasem, dla wszystkich babek na wątku - wspomnienie z wakacji proszę, o tu, o to:

1.jpg

I konkurs oto proszę - co to jest, to, o to na fotce? :D

I jeszcze takie malutkie, na miły wieczór :)

3.jpg

 

To jest babka ( nie wiem, czy tak się nazywa). A przynajmniej tak wygląda to, co babcia kazała na ranki przykładać 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Hope2 napisał:

Że niby ja? przykro mi, bo to nie jest mój nick  ( jak widzisz,  mój to Hope2. Miało być samo Hope,  ale zajęte było). I nie mam na imię Hanna.  Ładne,  ale nie moje.

Się nie przejmuj, te oto rojenia to mają co najmniej od 8 miesięcy :D 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Usiata napisał:

Brawoooo! pół odpowiedzi już mamy, ale tylko pół :P...szukamy dalej :P

że lancetowa? kwitnąca,  A właściwie przekwitajaca . Masz tam jeszcze koniczynkę, trawę  i ostatni mleczyk w tym sezonie. I liść...tylko musiałabym powiększyć zdjecie, żeby określić z jakiego drzewa pochodzi ;-p

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Hope2 napisał:

A,  widziałam Topi. Na innym wątku.  Tak mało napisała i...jakoś tak smutno? Topi kochana, powiedz, że nie dopadła Cię jesienna depresja...

Anuś, empatię pokażmy, kochana, bo różnie to w życiu bywa...a Topi... no cóż... niech się trzyma...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Hope2 napisał:

że lancetowa? kwitnąca,  A właściwie przekwitajaca 

otóż to, babka lancetowata i popatrz - nie dość, że ślicznie wygląda, gdy kwitnie to jeszcze jest bardzo pożyteczna :) a tak mało widoczna przecież...

Mijamy ją, na każdym kroku niemalże, nawet nie wiedząc, ile może nam pomóc... jak zawsze... wszystko, co dobre nie potrzebuje się chwalić, ot co...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...