Jump to content
Dogomania

Przygody komarzycy Haliny


Usiata

Recommended Posts

31 minut temu, Panna Marple napisał:

Halince trudno  cokolwiek wytłumaczyć - ma tzw. parcie ;)

Co do więdnięcia - może pingwinowi w ciepłej wodzie? Halince biuścik za to podupada :)

Aha, wciąż nowe wieści i nowinki widzę :D

Halinka uważać musi, dobre rady, z empatii wynikające, przyjmować powinna, jak zdrowy rozum i rozsądek by nakazywał. Tak, tak..

Inaczej to jej tzw. parcie może łatwo zmienić się w chroniczne i uciążliwe...zaparcie. I co? I nowy kłopot z Halinką będzie, oj...

Biuścik, powiadacie, podupada? Panno Marple, a pewna jesteś, że ów biuścik kiedykolwiek w ogóle był? Może podupaść coś, czego nie ma? Tak?

Ja tam wiary nie daję, muszę kilka komarów osobiście złowić i pod lupą sprawdzić, czy takie komarzyce coś takiego jak biuścik posiadają. E M P I R Y C Z N I E. No!

Dam znać, kiedy się upewnię :D

Milutkiego :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Panna Marple napisał:

No przecież pisałam kiedyś, że Halinka piersią dzieci karmiła (na początku, bo potem jej się znudziło) - czyli biuścik był ;)

No tak, czyli wtedy był, a teraz ni ma? Dziwne to trochę, więc muszę znajomego entomologa podpytać, może rozjaśni i przybliży nieco temat owego domniemanego "biuściku" :D

Co do latania w obłokach, z główką w chmurkach...tak się zastanawiam, porady by trzeba poszukać. Do komarzycy to raczej behawiorysta potrzebny, spec od "ludzkiej" psyche może tu nic nie zaradzić. Oj niedobrze, żeby tylko biednego behawiorysty nie pokąsała w amoku jakowymś..aż strach...

Pa Pa

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zwyczajnie się czepiacie, dziewczyny.. tutaj Halinki muszę bronić!

Skoro karmiła piersią to przecież miała i wiadomo jest powszechnie, że biust po karmieniu to nie rośnie, a raczej właśnie podupada... no, chyba, że ta jakaś plastyka miała być robiona, czy coś?

I może właśnie dlatego, że podupadł to Halinka go teraz na plecach nosi? wszak z przodu by jej ciążył przy tych wysokich lotach... 

Trzeba zbadać koniecznie, jak to jest z tym biustem, i może jakieś maści zapodać, albo co? 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Usiata napisał:

Ewuniu, toć widziałaś przecież :D nie pamiętasz? sorry, fotki nie zamieszczę bom nie celebrytka :P 

Oj tam, oj tam...się czepiacie. Przynajmniej się naumiała polskie znaki pisać. No, chyba że dyktuje komuś...Aha..

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, mój pies napisał:

tu Usiata rzeczywiście nie zamieszczaj fotki bo konkurencje drzewkom i grzybom zrobisz o schabowym już nie wspominajac

 

Spokojnie, nie frasuj się Ewuniu, nawet gdybym inaczej wyglądała to i tak moich fotek w necie byś nie ujrzała - ja szanuję swoją prywatność i dobrze o tym wiesz :D

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, mój pies napisał:

tu Usiata rzeczywiście nie zamieszczaj fotki bo konkurencje drzewkom i grzybom zrobisz o schabowym już nie wspominajac

 

A tak milutko było. I znów słomeczka z buciczków wygląda, kulturki i ogłady towarzyskiej braki, nawyczki stare wracają...Tak, tak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...