Jump to content
Dogomania

Podenco z ibizy- galeria


Pirek

Recommended Posts

Podenco sa bardzo rozpowszechnione, uzywane do polowan a po zakonczonym sezonie likwidowane. Wiele organizacji zajmuje sie ich ratowaniem. Polecam Galgos del Sol - zalozone przez  Angielke, wiec angielskojezyczne. Tez na facebooku, pod ta nazwa. Poniewaz daja psy do adopcji do wielu europejskich krajow, mozliwe ze dali by i do Polski.

Podenca maja caly czas, ostatnio suke ze szczeniakami. Oczywiscie bez rodowodow.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Podenco sa bardzo rozpowszechnione, uzywane do polowan a po zakonczonym sezonie likwidowane. Wiele organizacji zajmuje sie ich ratowaniem. Polecam Galgos del Sol - zalozone przez  Angielke, wiec angielskojezyczne. Tez na facebooku, pod ta nazwa. Poniewaz daja psy do adopcji do wielu europejskich krajow, mozliwe ze dali by i do Polski.

Podenca maja caly czas, ostatnio suke ze szczeniakami. Oczywiscie bez rodowodow.

Wiem o tym :) I o galagos del sol też, polecam stronę ,,Podenco friends'' jest tam duuużo zdjęć i chyba jest to najlepsza strona na facebooku o podenkach. W przyszłości zamierzam sprowadzić podenga z zagranicy, ale wystawowego (gdy przeprowadzę się na wieś) ale oczywiście na początek wezmę z galagos, uratuję go i poznam bliżej te cudowne psy, i na pewno będą brały udział w coursingach aby zaspokoić swoje naturalne potrzeby, wiem że one są bardzo samodzielne więc trzeba je starannie socjalizować, ciekawi mnie jak podengi sprawdzają się we frisbee? Mają idealną budowę ciała, a każdego psa można nauczyć chodź podencom przychodzi to z trudem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...