Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

Jestem na zaproszenie ale niestety nie mogę zadeklarować się na stałe- sama mam na utrzymaniu dwie sunie w hoteliku- od dwóch lat...

Mogę zadeklarować zrobienie ogłoszeń albo pomoc w zrobieniu bazarku...

 

Witaj Juldan, dziękuję za oferowaną pomoc!!!

 

skąd macie banerek Zulki ? :) bo ja tylko umiem wstawić cytując post, gdzie jest on zamieszczony - kopiowanie mi nie wychodzi ;)

 

Z tego wszystkiego zapomniałam wkleić i napisać, że banerek zrobiła, jak zawsze niezawodna w tej materii Kolejna Kobieta.

 

Asiu, ogromnie dziękuję!!!

 

2ddb4bee420336fegen.jpg

 

I ja się melduję u Zulki :)

 

Witaj yucca, bardzo się cieszę, że jesteś u Zulki!!!

 

Witam się u ślicznej Zulci

 

 

 

Zaglądam do ślicznej psinki, finansowo niestety nie mogę pomóc

 

elficzkowa, renatko, dziękuję za przybycie!!!

 

Śliczna sunieczka   :wub:   jakoś ją postrzegam jako delikatną psinkę...poproszę o numer konta na stałą deklarację - 30 zł

 

Usiata, jesteś Kochana, dziękuję ślicznie!!!

 

Ja też mam wrażenie, że Zulka jest delikatna

Link to comment
Share on other sites

Mam już 2 psy na własnym utrzymaniu które nie wyadoptowały się mimo starań, trzeciego w BDT i 2 swoje duże, nie jestem w stanie pomóc kolejnemu :(

 

Norel, dziękuję, że jesteś, obecność na wątku również bardzo ważna.

 

Najważniejsze, że Zulka ma swój wątek, i ludzi, których tu skupił :)

 

To prawda, wczoraj pomyślałam, że porwałam się z motyką na słońce, ale dzięki Wam uwierzyłam, że wyciągniemy sunieczkę ze schronu.

 

Coraz mniej nas na dogo, a ci co zostali są mocno obciążeni finansowo.Potrzeby nie maleją !! Skąd wziąć dopływ świeżej krwi do nas? Rozpacz.

 

To prawda, Ci którzy zostali w większości są zawaleni deklaracjami.

 

Dziękuję za zaproszenie - będę wpadać do pięknej Zulki :)

 

Bardzo się cieszę, witaj!!!

Link to comment
Share on other sites

ale biedna sunieczka

 

Witaj!!! Marzę o tym, by zobaczyć uśmiechniętą mordeczkę Zuleczki!!!

 

A ja nie zamierzam uciekać ;)

 

 

I chwała Ci za to 18047076-hund-mit-daumen-nach-oben.jpg Ja jestem na FB, ale z dogo też nie zamierzam uciekać

 

Mam nadzieję, że nie uciekniecie!!!

Link to comment
Share on other sites

Mogę coś sprzedać na nią ,ale tylko na karmę lub weta.

 

 

Karma i wet,pieniążki też będą potrzebne.Hotelik "Szafirka" pobiera opłatę także za karmę i weta.

 

Tak, to prawda, ciociu Poker oczywiście że pieniążki od Ciebie będą przeznaczone na karmę i weta, ślicznie dziękuję!!!

 

Bazarek chcę zrobić tylko potrzebuję osoby, na której konto będą szły wpłaty a później ta osoba rozliczy się ze mną z kosztów za wysyłkę i koperty/koszty pakowania.

 

To ja się zgłaszam i bardzo dziękuję. Nie mogę się doczekać na bazarek, zawsze masz takie śliczne rzeczy w ofercie. Dzisiaj mam na sobie jedną z bluzeczek od Ciebie

Link to comment
Share on other sites

Poproszę o nr konta, jednorazowo coś drobnego jutro przeleję.

 

PS. facebooka nie mam i mieć nie zamierzam, a i uciekać stąd też nie będę :)

Ja również nie mam fb, ale bez Dogo nie wyobrażam sobie życia

 

Przywitam się u ślicznotki. Poproszę nr konta, wpłacę jednorazowo grosik.

 

Ciocie Kochane, dziękuję serdecznie!!!

 

Miałam na razie nie rozsyłać nr konta, tylko poczekać ile będzie stałych deklaracji, ale jest 135,- + jednorazowe + oferty bazarków, myślę, że można zbierać pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

Ciocie Kochane, mam nadzieję, że żadnego wpisu i oferowanej pomocy nie przegapiłam.

 

Za moment wszystko wpiszę w post rozliczeniowy i roześlę nr konta.

 

Mamy 135,- stałych deklaracji, to więcej niż połowa, mam nadzieję, że ewu się ucieszy, jak wróci z wojaży.

Link to comment
Share on other sites

To ja się zgłaszam i bardzo dziękuję. Nie mogę się doczekać na bazarek, zawsze masz takie śliczne rzeczy w ofercie. Dzisiaj mam na sobie jedną z bluzeczek od Ciebie

No to zabieram się za szykowanie bazarku :)

 

Nie uwierzycie, dostałam właśnie na pw propozycję BDT dla Zulki

Trzymam kciuki za to!!!

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam wątek po banerku w twoim podpisie Gabrysiu.
Trzymam mocno kciuki za ten BDT!

 

Witaj Agusiu!!!

 

To byłby awaryjny BDT i to dopiero pod koniec sierpnia.

 

Zuleczka by musiała długo być sama w domu. 

 

Poczekamy na cioteczkę, niech sama napisze.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Agusiu!!!
 
To byłby awaryjny BDT i to dopiero pod koniec sierpnia.
 
Zuleczka by musiała długo być sama w domu. 
 
Poczekamy na cioteczkę, niech sama napisze.


To, ze będzie sama w domu Gabrysiu, nawet przez dłuższy czas, jest i tak dużo lepsze niż schronisko.
W takim razie czekamy na cioteczke i wiadomości.
Szkoda tylko, ze dopiero pod koniec sierpnia.

To juz drugi BDT, który sie do Ciebie odezwał po wysyłaniu zaproszeń Gabrysiu !
Pamiętasz w taki sam sposób dzieki Tobie Czakus miał BDT.
Link to comment
Share on other sites

0heart.gifWitam sie u przecudnej Zulenki 

bez zaproszonka 

odnalazlam niunie serdunie 

sciskam mocno mocnooooooooo za wszystko0heart.gif

 

witaj Ewuniu u ślicznotki. Ja bym sobie głowę dała uciąć, że wysyłałam do Ciebie zaproszenie

 

To, ze będzie sama w domu Gabrysiu, nawet przez dłuższy czas, jest i tak dużo lepsze niż schronisko.
W takim razie czekamy na cioteczke i wiadomości.
Szkoda tylko, ze dopiero pod koniec sierpnia.

To juz drugi BDT, który sie do Ciebie odezwał po wysyłaniu zaproszeń Gabrysiu !
Pamiętasz w taki sam sposób dzieki Tobie Czakus miał BDT.

 

Aguś, z Czakusiem było inaczej, wtedy Ania(???) założyła wątek, że oferuje BDT i ja zgłosiłam Czakusia, ale to w sumie teraz bez znaczenia.

 

Tak sobie myślę, że gdyby Zulka pojechała do Szafirki na pewno długo by na domek nie czekała,  a tak to musi czekać ponad 1,5 miesiąca na BDT

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu a może zabrać te dwie sunie (Zulę i tę czarną) do Szafirki, w sierpniu Zula poszła by do BDT a u szafirki zostałaby ta czarna. Chociaż myślę że Zula szybko znajdzie dom, szybciej niz koniec sierpnia. Potrzebne tylko super fotki.
No ale trzeba ciągle prosić o kolejne deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam 4 dyszki w imieniu p.Agnieszki, która adoptowała od nas kilka lat temu cudowną Dunię.

Lepiej małą teraz wyciągnąć. Może przytrafi się nam wszystkim szczęście i znajdzie domek zanim  trafi do BDT.

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu a może zabrać te dwie sunie (Zulę i tę czarną) do Szafirki, w sierpniu Zula poszła by do BDT a u szafirki zostałaby ta czarna. Chociaż myślę że Zula szybko znajdzie dom, szybciej niz koniec sierpnia. Potrzebne tylko super fotki.
No ale trzeba ciągle prosić o kolejne deklaracje.

 

Saruniu, którą czarną masz na myśli.

 

Wpłaciłam 4 dyszki w imieniu p.Agnieszki, która adoptowała od nas kilka lat temu cudowną Dunię.

Lepiej małą teraz wyciągnąć. Może przytrafi się nam wszystkim szczęście i znajdzie domek zanim doczeka trafi do BDT.

 

Poker, podziękuj p. Agnieszce z całego serca!!!

 

Też się skłaniam ku Szafirce, nie ma na co czekać.

 

A jednak do końca sierpnia jest dużo czasu. Szkoda, żeby Zuleczka tyle tkwiła w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, tam taka wbita w kąt sunia jest, zdjęcie było na wątku maleństw. Czy czasem nie pomiędzy tą czarną sunią a Zulą musiałas zdecydować, ktorej założyć wątek?

Edit, Gabrysiu, ta suczka ruda jest:). Az się cofnęłam na wątek maleństw sprawdzić. Nie wiem skąd mi się wzięła ta czarna suczka :)

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, tam taka wbita w kąt sunia jest, zdjęcie było na wątku maleństw. Czy czasem nie pomiędzy tą czarną sunią a Zulą musiałas zdecydować, ktorej założyć wątek?

 

A, to już wiem, Dusia

 

Kurcze, poczekajmy na Szafirkę i cioteczkę od awaryjnego BDT

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...