Jump to content
Dogomania

Zjawiskowa, nieśmiała Zuleczka ma już swoich wspaniałych Ludzi i dwie urocze siostrzyczki: Dafi i Perełkę. Bądź zawsze szczęśliwa i radosna cudowna Zuleńko!!!


Recommended Posts

Jestem na zaproszenie ale niestety nie mogę zadeklarować się na stałe- sama mam na utrzymaniu dwie sunie w hoteliku- od dwóch lat...

Mogę zadeklarować zrobienie ogłoszeń albo pomoc w zrobieniu bazarku...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim z całego serca za przybycie i deklarację. W domu wszystko pozpisuję, bo w pracy mi internet muli okropnie.

 

Jeśli jest ktoś chętny do bycia skarbnikiem, bardzo proszę się zgłosić, jeśli nikt się nie znajdzie ja mogę zbierać.

 

Przydał by się jakiś bazareczek, może ktoś ma fanty do odstąpienia, lub mógłby sam zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim z całego serca za przybycie i deklarację. W domu wszystko pozpisuję, bo w pracy mi internet muli okropnie.

 

Jeśli jest ktoś chętny do bycia skarbnikiem, bardzo proszę się zgłosić, jeśli nikt się nie znajdzie ja mogę zbierać.

 

Przydał by się jakiś bazareczek, może ktoś ma fanty do odstąpienia, lub mógłby sam zrobić?

Bazarek chcę zrobić tylko potrzebuję osoby, na której konto będą szły wpłaty a później ta osoba rozliczy się ze mną z kosztów za wysyłkę i koperty/koszty pakowania.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Gabi. Śliczna dziewczynka, trzeba smutaskowi pomóc- niewiele mogę, ale dam 15 zł stałej.

 

Yoanko, dziękuję serdecznie, 15,- to bardzo dużo!!!

I ja melduję się u sunieczki :)

Przybiegłam zaraz na zaproszenie Gabi i myślałam, że będę jedną z pierwszych, a tu już jak widzę tłok :"D No i bardzo dobrze :)

 

elik, wspaniale, że jesteś, ruch faktycznie tu duży, co bardzo cieszy!!!

 

Jestem u ślicznej Zuli :) Poczekam formalnie jeszcze 2 tygodnie od adopcji Jogisia i po 20 lipca deklaruję stałą 15,00zł.Jeżeli Selma szczęśliwie też trafi do domku,a sznaucerek będzie miał szansę pojechać do szafirki,to także zadeklaruję dla niego 15,00zł stałej.

 

Bogusiu, dziękuję z całego serca, trzymam kciuki za sznaucerka i Selmusię!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...