Listopad 2016 ZULA WRACA z adopcji, cholernie się pomyliłam, zwłaszcza jeśli chodzi o Panią. Są zarzuty, że Zula jest złośliwa, niewdzięczna, ciągle ucieka na posłanie. Serce mi pęka, że naraziłam Zulkę na stres. Aż trudno mi opisać jak się czuję. Teraz zaczynamy od zera, bo pieniążki po Zulce przekazałam dla Tigry. Na utrzymanie Zuleczki u anecik potrzebujemy miesięcznie 200,- Październik 2016 Zulka dn.07.10. 2016r. zamieszkała w DS w Częstochowie. To kochana, grzeczna, bardzo inteligentna sunia. Bądź już zawsze szczęśliwa cudowna Sunieczko!!! Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego Happy Endu!!! Wrzesień 2016 Zuleczka czeka w DT u anecik na swoich LUDZI najlepszych pod słońcem. Z dnia na dzień nabiera zaufania do Anety i jej TZ-a. Powolutku robi postępy Sierpień 2016 Zuleczka pojechała do hoteliku z behawiorystą, gdzie już po 30 minutach pozwoliła się pogłaskać Lipiec 2015 Zula, tak nazwała ją ewu jest jednym z psiaków z tego wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/142458-male%C5%84stwa-ze-schronu-b%C5%82agaj%C4%85-o-ratunek/ Prześliczna, zjawiskowa, ale bardzo przerażona i smutna. Drogą losowania (bo inaczej nie byłam w stanie) wybrałam właśnie ją, by założyć jej wątek i prosić o pomoc, aby mogła opuścić schronisko. Proszę z całego serca, pomóżmy jej, zróbmy co w naszej mocy, by dołączyła do tych kilkudziesięciu psiaków z wątku, dla których schroniskowe boksy i wszystko, co złe to już przeszłość. Każda pomoc na wagę złota, deklaracje, bazarki, dobre słowo i odwiedziny na wątku. Pomóżmy sunieczce!!!   Od 12.07.2015 dzięki pomocy P. Małgosi, która wyciągnęła sunię ze schroniska i malawaszka (darmowy transport do Wrocławia) Zulka już u Szafirki