Jump to content
Dogomania

OSSI teraz RONI,młodziutki kudłaczek POJECHAŁ DO DOMU!!!


Romka

Recommended Posts

Ile mnie ominęło!! Super wiadomości! :) Ossi to wielka przylepa! Na naszym pierwszym, zdjęciowym spacerku podchodził, kładł się na plecach i wystawiał brzuszek do głaskania! Kiedy próbowałam wyczesać lekko Kudłaczka okolice brzucha były rozczesane na medal :D Bardzo się cieszę że to jego ostatnie chwile w schronisku! :)

Link to comment
Share on other sites

Kotków niestety nie! Na spacerku spotkaliśmy Sonię, z która Ossi przywitał sie z merdającym ogonkiem i kilka innym psiaków z którymi bez przywitania się nie obyło! Kudłaczka koniecznie trzeba choć trochę ostrzyc ponieważ wszystko można znalezc w tych uroczych kołtunach! Jest przemiły, słodki i kocha się przytulać! Bardzo lubi poznawać nowe tereny, myślę że z koleżanką nie będą się nudzić! :)

Link to comment
Share on other sites

A czy jest z takich bardzo zabawowych - no w końcu smarkacz - czy raczej tak ułożony? Bo Miska to stateczna panienka i nie wiem czy on ją rozbryka czy ona jego wyciszy:D Bo dla niej właściwie krótki spacerek i leżenie oraz mizianie to pełnia szczęścia :) A jest tam gdzieś blisko obok schronu jakiś fryzjer?

Link to comment
Share on other sites

Patrze na FB schroniska w Łowiczu a tam taka niespodzianka :D Piszą o Mimi i Ossim.

 

 

cyt.; "Ossi również miał szczęście! :DD W sobotę opuszcza schronisko, jedzie na tymczasik do koleżanki Mimi, która jest jego lustrzanym odbiciem, a później kto wie! :):)"

10989215_650380751764477_916562932978884
Link to comment
Share on other sites

A czy jest z takich bardzo zabawowych - no w końcu smarkacz - czy raczej tak ułożony? Bo Miska to stateczna panienka i nie wiem czy on ją rozbryka czy ona jego wyciszy:D Bo dla niej właściwie krótki spacerek i leżenie oraz mizianie to pełnia szczęścia :)

Przeważnie to ten młodszy rozrusza starszego :D także szykuj się na tajfun :D

Link to comment
Share on other sites

To takie nieplanowane powiększenie :)

 

a moje też nie były planowane. Zawsze były dwa, wyjątkiem była trzecia. Później się okazało, że ta Trzecia ma siostrę, która za nią płacze i ucieka do niej. Więc przyszła Czwarta. Czwarta z Trzecią była bardzo związana, ale Trzecia niekoniecznie. A i odnalazło się pokrewieństwo Trzeciej i Czwartej i pojawiła się Piąta.

Wszystkie się znały z wcześniejszego życia. Teraz bardzo mi ich brakuje. Niestety to bliskie pokrewieństwo okazało się przekleństwem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...