Jump to content
Dogomania

Pytanie do dyskusji


yasmeen

Recommended Posts

Witajcie!
Mam do Was pytanie. Mianowicie zastanawiam się, co Was, psiarzy najbardziej interesuje np. gdy wybieracie jakiś artykuł bądź film do obejrzenia.
Czy wolicie np. Krótkie ciekawostki, czy może poradę nauki sztuczek, czy może informacje o historii psów...A może jeszcze coś innego?
Jestem ciekawa Waszego zdania z zawodowej ciekawości (piszę dosyć dużo o psach) chciałabym też poruszyć tematy które najbardziej interesują psiarzy o różnym stopniu zaawansowania.
zapraszam do dyskusji!

Link to comment
Share on other sites

Witaj, też prowadzę bloga:)

Ja swego czasu dużo szukałam porad odnośnie szkolenia, typu mój pies robił to źle, tak sobie poradziłem/am. Mnie interesują także relacje z seminariów, psie sporty. Fajnie, jeśli dodawane są filmiki, jak coś poćwiczyć. Oczywiście oryginalne tematy, opisy przygód, wyjazdów.

Link to comment
Share on other sites

Yasmeen - edukacyjnie: filmiki z treningów światowej czołówki IPO. Z ciekawości: filmiki polskich zawodników, których znam. Artykuły - na różne tematy szkoleniowo - wychowawcze, ale wyłącznie ludzi, których znam i wiem jaki poziom reprezentują w pracy z psami. Lub takich, których ktoś dla mnie wiarygodny mi zarekomenduje. Niekiedy artykuły weterynaryjne (jak szukam konkretnych info na konkretny temat), ale tu również - najchętniej wetów których znam, np. dr Hildebranda z Wrocławia. Oraz składy karm :)

Link to comment
Share on other sites

Poprawna polszczyzna. W rozmowie (także forumowej) błędy mogą być oczywiste lub mniej rażą, ale artykuł dyskusyjny, poradnik czy blog pisany "po polskiemu" odrzuca mnie natychmiast. Bo to dowodzi braku szacunku dla czytelnika, albo braku pracy nad sobą. W jednym i drugim przypadku tekst staje się niewiarygodny.

Sowa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...