Jump to content
Dogomania

FCI chce zmienić rasy Tybetańskie na Chińskie!


caha

Recommended Posts

  • 4 months later...

Podpisałam,mam nadzieję że inni tybeciarze też się przyłączą.

 

Proponuję iść za ciosem i podpisać petycję (a jak nie ma, to ją stworzyć) w sprawie zmiany przez FCI rasy owczarek alzacki na owczarek niemiecki. A co, wilczur gorszy od tybetana?

Link to comment
Share on other sites

Ryss, chyba Ci się nudzi. Odgrzebujesz wątek sprzed kilku miesięcy, usiłujesz jątrzyć- tylko po co? Chcesz walczyć o owczarki to walcz, chcesz żeby były rasą peruwiańską - pisz petycję i zbieraj podpisy, chcesz żeby orły nazywali kurami- próbuj, tylko już może poza dogo?

Link to comment
Share on other sites

Ryss, chyba Ci się nudzi. Odgrzebujesz wątek sprzed kilku miesięcy, usiłujesz jątrzyć- tylko po co?


Ano po to, słonko, że nigdy nie jest za późno - by nazwać głupotę głupotą. Albowiem głupotą jest propagowanie akcji stricte politycznych na psiarskim forum. Chcesz walczyć o "wolnego tybetana", proszę bardzo - na Bonifraterskiej możesz do woli pokrzykiwać "Hare Kryszna, hare, hare", a Dogo zostaw w spokoju. Bo tu shi tzu, albo inny lhasa apso - czy to chiński, czy tybetański - jest tylko psem. A ja walczę jeno z głupotą, która niejedno ma imię na tym forum i owczarek niemiecki vel alzacki to może być nawet pruski, jak dla mnie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

no to może równie dobrze psa nazwać kotem.... z tego co wiem, na dogo są wątki dotyczące konkretnym rasom psów, jakoś nie widziałam, żebyś walczyła by je usunąć? w końcu pies to pies, jaka różnica w nazwie, grupie itp. 

jeśli masz gdzieś pochodzenie psów to po co tu wchodzisz, ten wątek Cię nie dotyczy jak widzę, idź się wykazywać gdzie indziej, 

a jeśli już chcesz pisać na jakiś temat to się z nim chociaż zapoznaj .... 

Link to comment
Share on other sites

No to może misiaczku, przekieruj swoją energię na konkretne działania dla psów zamiast na pisanie. Kim jesteś, żeby oceniać co jest głupotą o co nie jest? Mędrzec z dogo :D 

Dla mnie jest to ważne do jakiej grupy przypisane są teriery tybetańskie, i tak, jestem za wolnym Tybetem, nie jest mi obojętna krzywda innych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...