Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Antonin jeszcze wchodził by w grę :D ale i tak musimy sie jaos na spacerek razem wybrać ;)

 

Ja kiedyś uwielbiałam prasowac , do momentu aż mi nie przyszło prasować dzieciecych ciuszków , od 3dni sie zbieram żeby wyprasować cały kosz młodego ubranek ....

Link to comment
Share on other sites

Antonin jeszcze wchodził by w grę :D ale i tak musimy sie jaos na spacerek razem wybrać ;)
 
Ja kiedyś uwielbiałam prasowac , do momentu aż mi nie przyszło prasować dzieciecych ciuszków , od 3dni sie zbieram żeby wyprasować cały kosz młodego ubranek ....


No musimy się kiedyś umówić :)

Ja nigdy nie lubiłam prasować.

I dobranoc ;)
Link to comment
Share on other sites

Oni ze soba to wygladaja jak Flip i Flap, ale sa cudowni :)

 

Witamy u nas :)
No cos w tym jest :P

 

Ja uwielbiam prasować, mogłabym na tym zarabiać, gdyby byli chętni :D :D :D

To idź jako prasowaczka do szwalni :P

 

Hejka ;)

Hej :)


U nas znowu małe pogorszenie zachowania Leona... znowu ma schizy zazdrości. Przerabialiśmy to na samym poczatku, później było wszystko super, a od dwóch dni znowu, gdy tylko Brando przejdzie koło mnie, albo się z nim bawie, albo tak o po prostu, bo mu sie zachce wyskakuje do Branda. Mam nadzieje, że mu to szybko minie. Są momenty, że jest super, bawią się, a za chwile Leonowi cos odwali i pokazuje co to nie on. A biedny Brando zaraz się płaszczy przed nim. Ehh co za psy :P

Link to comment
Share on other sites

ja kocham takie psiaki :D to są takie małe ciapy <3 

 

Ja też takie lubie :P może tez z tego względu, że z jakimś dominujacym olbrzymem raczej bym sobie rady nie dała.

Tylko nawet labkowi kiedyś nerwy mogą puścić, a wtedy może bć nieprzyjemnie :(

Leon tak gwiazdorzy, bo wie, że młody sie nie odgryzie, ale wiem też, że gdyby młody choćby warknał na niego, to on odpuści. Kozak jest jak wie, że ma szanse :)


A my wczoraj chwilę pocwiczylismy :P sorka za jakość, ale szybko robiłam, żeby to uwiecznić :P

2ns6eee.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aga a patrzyłaś, czy w naszych okolicach są jakieś szkolenia warte uwagi ?

Leokadia, wiem, że jeszcze będzie czas dojrzewania, ale mam nadzieje, że dużo się nie zmieni ;) A Leon to mały cwaniak i egoista niestety, ale jak tylko zaczyna pokazywać różki ma to zaraz wybijane z głowy, walczymy z tym i mam nadzieje, że mu to szybko minie :)

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nie zagłębiałam się tak szczegółowo w ten temat , mam zamiar wypytać w związku kynologicznym w Kaliszu jak pojedziemy zapłacić składkę w przyszłą środę , tak przy okazji bo specjalnie na razie nie miała bym po co jechac jak pies ma byc za dwa lata ;)

Link to comment
Share on other sites

jeszcze nie zagłębiałam się tak szczegółowo w ten temat , mam zamiar wypytać w związku kynologicznym w Kaliszu jak pojedziemy zapłacić składkę w przyszłą środę , tak przy okazji bo specjalnie na razie nie miała bym po co jechac jak pies ma byc za dwa lata ;)


A tak podpytam, bo widzę w banerku tybka, to nie duża, silna rasa z charakterkiem? Bo tak piszesz, że koniecznie szkolenie, bo sobie nie poradzisz, a skoro szukasz szkoleniowca to rozumiem, że z tybkiem nie byliście. Co to za bestia będzie kolejna? :D Pytam z czystej ciekawoście, nie złośliwie, tak uprzedzam, bo mnie to zaciekwiło :P
Link to comment
Share on other sites

Tybek nie jest szkolony bo tybek to jest tybek ich się nie szkoli bo szkoleniowiec swoje a pies swoje , oczywiscie można szkolić i znam panią która poddała swojego tybka szkoleniu ale to trochę strata czasu , poza tym tybek jest mojego męża ja bym się na tą rasę nie zdecydowała bo to za "ciężka" rasa jak dla mnie pod względem "autyzmu" .... ja planuje kupno doga kanaryjskiego , mam 2 lata na poznanie rasy i zdecydowanie czy na pewno bedę w stanie nad nim zapanować czy pozostac przy Don-ie ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...