Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Dzieki dziewczyny :)
My już po grillu, musielismy przenieść się do domu, bo była burza i deszcz... a jeszcze teraz musiałam jechać po kumpla, bo pokłócił się z dziewczyną, on nie chciał jechać, a ona nalegała :P więc jeszcze mnie czeka jedna przejażdżka nie wiem o której, żeby go odwieźć :P 

355f46e9ad29.jpg
Brando 4 miesiące ;)

b63e2fb36e11.jpg

Dobra tyle na dziś, bo coś mi się nie chcą zdjęcia wgrywać.

 

Link to comment
Share on other sites

Leon, jak się pięknie ustawił :)

On często tak stoi :) Dla niego zabawka/kij/piłka to cały świat :D

 

Witamy :)
Świetnie, że założyłaś chłopakom galerię, będziemy często zaglądać ;)

Również witamy :)
Będzie nam bardzo miło ;)

 

Hejka :) Brando jest genialny <3

Hej :) Oj jest xd


Koniec końców położyłam się spać o 4, a po kumpla przyjechała rano siostra :P Niepotrzebnie prawie 2h siedziałam i czekałam...


aul2q.jpg
Brando 5 miesięcy 

eryfpg.jpg

28718ow.jpg

2rzxus7.jpg
Tu również miał 5 miesięcy 

2vskf2t.jpg
A tutaj miał coś około 3 miesięcy 

Link to comment
Share on other sites

No nie bardzo chce wychodzić na taki upał, dlatego większość dnia po prostu przesypia w domu, gdzie jest chłodniej, a pod wieczór szalejemy :) Z Brando jest podobnie.
Dzisiaj pojechaliśmy nad staw, fajne miejsce znaleźliśmy, staw w środku lasu, bardzo fajna okolica ;)

A za buty dzięki :P Bardzo je lubię :P

 

Mam aż dwa zdjęcia z dzisiaj :d

117h9ps.jpg

oqy4j9.jpg


A teraz kilka z tamtego tygodnia, co byliśmy w Kobylej Górze :)

egww2v.jpg

21od4c3.jpg

f9e1cg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Super ta miejscówka , a gdzie to jest ? i jaka woda jest ? bo ta w której nasze sie dzisiaj wykapały to wali jak nie wiem ;)

 

Widać ze psiaki się lubią <3 

w Przedborowie :) Woda jest bardzo fajna, bo psy nie śmierdzą po niej w ogóle, z resztą po tej z kobyłki też nie :)
Do Kobyłki możecie z psiakami jechać, najlepiej wcześnie rano ;) to się wykapią i poszaleją :)

Link to comment
Share on other sites

Tylko że My jestesmy troche ograniczeni młodym co do jazdy gdzieś dalej , do Kobyłki mamy kawałek i młody nam nie wysiedzi tyle w aucie w taki upał , ostatnio maruda sie z niego taka zrobiła że nawet na spacerkach sie nudzi i marudzi a jazda samochodem to już w ogóle wyskakuje z fotelika ;)

Link to comment
Share on other sites

Aga to do Antonina tez możecie jechać :) pol godzinki drogi macie :) tylko tam z psami to tez bardzo wczesnie rano najlepiej :)

Magda, to jest duże ułatwienie jeśli chodzi o wybieganie :P przynajmniej jeśli chodzi o Leona xd

Marta, dzieki ;)

Kurde na tel mi multicytat nie chce działać:(

Ja wlasnie skończyłam prasowanie, wielka kupa ubrań mi sie zebrała... ogarnelam tez w szafie, bo nie mogłam sie odnaleźć już :p i w koncu usiadłam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...