Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Dnia 15.01.2018 o 12:02, Paulina94 napisał:

A to Brando zaczynał te bójki czy Leon?

 

Dnia 31.12.2017 o 16:06, Ania :) napisał:

Brando potwornie się go boi i całym sobą to pokazuje, za to Leon to książę, który myśli, że jest Panem i władcą i wszystko mu się należy. 
(...)


Wcześniej olewal Leona (w sensie jego zazdrość o wszystko), jak tylko dojrzał zaczął się odgryzac i to na poważnie, że trzeba było psy rozdzielac, a po chwili znów byli najlepszymi kumplami. Staraliśmy się nie dopuszczać do tych sytuacji, zabawki pochowane, wszystko co mogło zacząć akcje. Leon do dzisiaj ma blizny na pysku i ślad na uchu, bo miał dosłownie dziurę na wylot. No i w końcu doszło do momentu aż przyjaźń choć burzliwa się definitywnie skończyła. Nie mogły na siebie patrzeć, bo od razu się atakowaly. Zawsze zaczynał Leon, Brando sam nie zaczął...a głupie małe nie wie o tym, że ma w tym starciu zerowe szanse, jego ego mu na to nie pozwala.

:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2018 o 00:11, Ania :) napisał:

er tam do was na pola xd mam nadzieję, że Brando nie będzie zachowywał się jak debil xd :p uważajcie, żeby przez płot Wam Tamira z jakimś kolegą czegoś nie zmajstrowali xd

Hahahaha no ja mam nadzieje że nic nie zmajstrują bo był by hardcore :D ale nie mają jak zmajstrować , płot jest gęsty i bardzo wysoki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...